Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hayal Kırıklığı Olan Film/Dizi

Breaking Bad.

Beklenti,gazlama,negatif herhangi bir şey söyleyince ''sen ne anlarsın hıyar''cılar. İyi dizi ama dediklerim yüzünden belki daha çok zevk alacağım bir şeyden hayal kırıklığına uğradım. Witcher 3'nin dizi versiyonu gibi kutsal kitap seviyesine çıkmış.

Breaking Bad.

Beklenti,gazlama,negatif herhangi bir şey söyleyince ''sen ne anlarsın hıyar''cılar. İyi dizi ama dediklerim yüzünden belki daha çok zevk alacağım bir şeyden hayal kırıklığına uğradım. Witcher 3'nin dizi versiyonu gibi kutsal kitap seviyesine çıkmış.
Dizi tekniği olarak yavaş ve iyi bir anlatım var dizide. Herkes beğenmeyebilir. Böyle her şeyle ilgili sen ne anlarsın diyenler var. Çok takmamak lazım. Yine de ben severim, fena değil. Finalini pek beğenmedim gerçi.

person of interest procedural dizi her bölüm farklı olay var normal bi hızı yok. prison break’i ise yorumlamaya bile tenezzül edemem…
Her bölüm farklı olay olması bir olay örgüsü olmadığı anlamına gelmiyor. Karakter gelişimleri, olayların birbirine bağlanması gibi olaylar var yine. Prison breaki de ilk sezon hariç pek beğenmesem de yine kaliteli, sevdiğim dizilerden. Prison breakin biraz abartıldığını kabul edebilirim ama person of interest mükemmel dizi. Reese diye yazılır reis diye okunur.

Her bölüm farklı olay olması bir olay örgüsü olmadığı anlamına gelmiyor. Karakter gelişimleri, olayların birbirine bağlanması gibi olaylar var yine. Prison breaki de ilk sezon hariç pek beğenmesem de yine kaliteli, sevdiğim dizilerden. Prison breakin biraz abartıldığını kabul edebilirim ama person of interest mükemmel dizi. Reese diye yazılır reis diye okunur.
her bölüm farklı olay var dedim ama ana hikayesi yok demedim ki la POI çok severim hatta bölümlük hikayeli dizilerden başlayıp bitirebildiğim tek dizi

napolyon ve oppenheimer.

oppenheimer için yaratılan hype'a kapılıp birtakım beklentilere girdiğimden ve beklediğimi bulamadığımdan hayal kırıklığına uğradım.
napolyon korkunç bir filmdi. biyografi filmlerinin aranan yapımcısı mustafa uslu bile bu kadar kötü bir filme imza atamazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık