Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hayal Kırıklığı Olan Film/Dizi

Zaman Çarkı'nda yaşadığım hayal kırıklığını tarif dahi edemem.
The Leftovers ise büyük umutlar ile başlayıp ilk sezondan sonra bir daha dönüp bakasım gelmeyen bir iş olmuştu. Aşırı beklentinin de kurbanı oldu muhtemelen.
Avatar: The Way of Water da beyazperdede izlediğim en kötü şeydi. Lanet olsun sana James!!

Zaman Çarkı'nda yaşadığım hayal kırıklığını tarif dahi edemem.
The Leftovers ise büyük umutlar ile başlayıp ilk sezondan sonra bir daha dönüp bakasım gelmeyen bir iş olmuştu. Aşırı beklentinin de kurbanı oldu muhtemelen.
Avatar: The Way of Water da beyazperdede izlediğim en kötü şeydi. Lanet olsun sana James!!
2.sezon bombastik la olmadık yerde bırakmışsın. Bitir diziyi pişman olmasın.

Game of Thrones

Altered Carbon mükemmel bir ilk sezondan sonra çöp bir 2. sezon ile mahvettiler.

Hobbit kitabını okumaya başladım filmlerle beraber götürmek istedim ama sonuç hüsran oldu Lotr gibi filmlerden sonra neden böyle gereksiz bir şekilde hikâyeyi eğip bükmüşler anlam veremedim

Hobbit kitabını okumaya başladım filmlerle beraber götürmek istedim ama sonuç hüsran oldu Lotr gibi filmlerden sonra neden böyle gereksiz bir şekilde hikâyeyi eğip bükmüşler anlam veremedim
Yanlışım yoksa eğer Peter Jackson başta zaten Hobbit filmlerini çekmek istemiyor. Ama WB çok ısrar edince ''Bu kitaptan en fazla 2 film çıkar.'' deyip sadece 2 filmlik bütçe ve zaman istiyor. Sonra tabi WB geri zekâlı olduğu için 3 filme çıkarıyor seriyi.

LOTR hikayesinden çıkartılan o malum dizi geldi aklıma.

Hani Orta Dünya evreninde geçtiğini iddia ettikleri...

Aklıma direkt interstellar geldi. İzlediğim en overrated film. Çevremde çok iyi, izlediğim en iyi bilim kurgu denildiğinden merakla oturup büyük hayal kırıklığıyla kalmıştım başından. Belki çevremin çok övmesi beklentimi geri dönülmez seviyede yükseltmiştir. Bilemiyorum. Keşke söyledikler kadar iyi olsaydı diyorum. 3 saatimi geri verin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık