Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Aradaki mesajları okumadım ama birleştirici etki vb sebeplerle Jinbei ve adını şu an hatırlayamadığım bizimkilerle takılan mink, Pedro'ydu sanırım, gelir. Hem Jinbei dümenci, Pedro da tayfanın keşif gücü gibi olur, iyi olur. :D

muhtemel nakamalardan biri CC. Franky'de Usopp'u süründürdü. Sonra Robin'i geçmişinden kurtarmak için birlikte çalıştılar. Şimdi Sanji için CC kendini kanıtlayabilir.
Alakası yok cc pislik biri. Usopp bunu özellikle belirtiyor luffy nin nefret ettiği insan tipidir diye. Cc abuk subuk şekillere bürünüyor diye sevimli gibi geliyor ama adam esir şu an. Tayfanın bilim adamına ihtiyacı ne kadar var o da meçhul. Cc ortaya çıkana kadar kimse böyle bir ihtiyaç hissetmiyordu zaten. Dediğim gibi ben denizcilerin yakalayacağını düşünüyorum ya da denizcilerle bir çeşit takasta da verilebilir. Çünkü düşününce Ceaser ortada bırakılmayacak derecede tehlikeli bir adam. Hangi organizasyona girerse orada sıkıntılı işler yapar. Üstelik luffy " yüzünü bir daha görmek istemiyorum" dedi öfkeyle. Resmen trip attı. Ona verilecek en iyi cezada vegapunk ın altından çalışmasını sağlamak olur.

bilimadamı lazım olurmu bilinmez ama gözcü ve dümenci lazım. dümencimiz luffy idden kactıgından beri jinbei zaten. gözlem işiylede zoro ugrasıyor. ama bu saatten sonra geminin önünde sanjiyle beraber ana savas gücü olucaklar, yani carrot gözlemci rolünü gercekten alabilir ve gayet nitelikli bir sekilde doldurabilirde ;)
Monet yaşıyorsa tayfaya gelir mi? Yaşıyor diyolla:flaugh:

c.c vegapunka karşi çok etkili bir koz eğer big momun yanında kalırsa zaten bu adamı yaşatmazlar c.c gelebilir
Jinbei zaten gelmek istiyor oda ters köşe yapip 2 sini birden tayfaya alıcak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık