Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Hasır Şapkalar'ın Yeni Bir Üyeye İhtiyacı Var mı?

• Konbuyu başlatan CIZIRTI
  • Başlangıç tarihi
Jinbei, Monet, Caesar derken tayfaya kimin katılacağı konusunda hep ikileme düşmüştüm ama son mangadan sonra gördüm ki tayfaya gelmeyi en çok hak eden adam Pedro'dur.

luffyzorosanji

tayfanın yeni ismi Caesar olacak eminim. tayfada herkesin kişisel ve farklı bir yeteneği var.Pedro gelirse 3 kılıç kullanıcısı bence gereksiz olur.pedro sadece kılıç ustası.Carot ise tayfada çok basit olur bence. tayfaya her giriş öyküleri aynı franky gbi olacaktır . Yeni üye net Caesar. WANODA KİMYASAL SALDIRILAR OLACAK VE CAESAR OLMASSA SONUÇ BELLİ .

Taa Punk hazarddan beri forum teorilerine katilmadim ama taa o zamandan beri, Tayafa katilacak kisiler arasinda, Mrs 2 Bon Cley, Bartelomeo ve Ceasar vardi aklimda. Sonra Mrs2 ve Barto nun olanaksiz oldugunu gorunce Ceaser icin %99,9 emin oldum. En basta Ceaser, Bundan sonraki butun ada'larda etkisine rastlanacak silahlarin panzehiri olacak, Ozellikle Wano'da Ceaserin etkisi cok yuksek olacak bence. Bu gune kadar kotu gucler tarafindan kontrol edilip hayaline ulasmaya calisan Ceaser, Artik Hasir sapka tayfasi altinda, Yaptiklarinin duzelterek dogru yolda hayallerine ulasmaya calisacak bence. Onun disinda, Sempatisi, Acayipligi, Sicakkanligi, Komikligi, Ilgncligi her ozelligiyle bence bu tayfaya uyuyor arti olarak LOGIA turu bir tayfa uyesinede sahip oluyorlar.

Bende CC in tayfaya katılmasını isterim ama gerçekçi olursak şimdiye kadar Oda çoğu teoriyi ters köşe yaptı.. Bu kadar çok Ceasar adı geçtiğine göre tayfaya koymaz gibi geliyor. Kim olursa olsun bir kullanışlı gücü olan sağlam bir Logia görmek isterim ben..

Pedro karakteri Rosinantenin kişiliğini çağrıştırıyor. Aynı fedakarlık. Op de fedakar insanların çok yaşadığını görmedik. Pedro gelmez, ölür. Jinbei gelebilir.

Jimbe olmasını isterim. Olaylar ciddiye bindiğinde sağduyu koyabilecek ve gerekirse Luffy'ye kendine gel diyebilecek birisi. Önceki bölümlerde birkaç defa böyle hareketleri olmuştu. İlki Luffy Ace'i kaybettiğini öğrenip deliye döndüğünde onun aklını başına getirmişti.
İkincisi balıkadam adasında olmuştu sanırım. Orada araya Robin girmişti sanırım.
Ciddi olarak duruyor kişilik olarak ama Law'da ciddiydi ve bizimkilerle uzun süre birlikte yolculuk ettikten sonra onda da bizimkilerinkine benzer davranışlar oluşmuştu. O yüzden Jimbei'nin ciddi bir karaktere sahip olması bana göre sorun değil. Deniz altındaki avantajını ve Balık-adam karatedeki kabiliyetlerini söylemeye gerek bile yok.

Tayfaya katılacak kişinin önceden düşman olduğunu biliyoruz, Oda'nın böyle bir açıklaması vardı.. Tayfaya bu arc kimse katılmaz, katılırsa da ben Kaplumbağa-Aslan karışımı elemanın olacağını düşünüyorum..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık