Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Amiraller Kaido'yu zorlayamaz bile. Yaşlı Beyazsakalın karşısında duramayan adamlar mı Kaido'yu delik deşik edicek? Kaido, zirve Beyazsakalla günlerle savaşacak güç de adam.
Kizaru, Yaşlı Beyazsakal ile dalga geçiyordu be resmen be karşısında duramaması. Beyaz bütün gücüyle Akainu’ya abandı Akainu ah kafam acıdı dedi korsanları kızartmaya devam etti.

10 gün dövüştülerse ne olmuş ki? Bu seride bunun gibi çok uzun süren mücadeleler var. İki rakip birbirine denk güçteyse bu güç mücadelesi günlerce sürebiliyor. Buradan Luffy'nin amirallerden daha zayıf olduğu fikrine nasıl ulaştınız acaba? Bir arc önce adam sağ kol seviyeyi gördü. Burada ise ryo haki ve saldırılarına Haoshoku eklemeyi öğrendi. Kaido gibi aşılmaz vücudu olan birinden kan alan adam denizci amiralini köpeği yapar ya şaka mısınız? Kaido gibi bir azmana yeri öptürdüyse aynı yumruğa amirallerin en azmanı olan Sakazuki denk gelse acaba kendine gelmesi kaç dakika sürer. Adamın vücudunu bu zamana kadar kolay kolay kimse aşamamış. Yumrukla kan aldığı zaman Kid şaşkınlıktan küçük dilini yuttu "Kaido'dan yumrukla kan almayı başardı." diye. Siz şu anda bile Zoro'yu amiral seviyeye denk görüyorsunuz konu Luffy'ye gelince mi imkansız oluyor? Luffy'nin tek eksiği tekniklerinin çok fazla haki gerektirmesinden dolayı çabuk yoruluyor oluşu. Amiral dediğin adamların hayvan gibi meyve güçleri var. Haki basmadan bile yeterince güçlü meyvelere sahipler. Luffy onların yanında çok daha fazla haki kullanıyor. Hakini ne kadar fazla kullanırsanda o kadar çabuk yoruluyorsun. Kaldı ki Katakuri gibi birini yenmek başlı başına bir olay zaten. Çünkü Katakuri'nin yeteneği seri içinde çok etkili bir güç. Paramecia meyvesini Logia gibi kullanabilecek kadar sağlam biri. Luffy Kenbonshoku'suyla zaten sağ kol olmuşken şimdi öğrendiği Ryou ve Haoshoku'yu saldırılarına katmayı bulmuşken halen amiral olmadığını iddia etmek çok mantıklı gelmiyor bana. Bu adam Kaido'yu yeneceğini iddia ediyor ve "Herkese Kaido'yu yeneceğimi söyleyin" diyor. Sizin halen amiral değil demeniz biraz garip durmuyor mu sizce? Yonkou bir canavarı yeneceğini iddia eden biri sizce ne seviye olabilir. Sizin kafanızda amirallerle ilgili Marinford'daki dokunulmazlıkları kalmış. Logia oldukları için çok etkili bir meyveye sahipler ve saldırılar içlerinden geçiyor ama bunun nasıl aşıldığını göreceksiniz. Luffy hakisini daha etkili kullanmayı öğrendiği zaman direk Yonkou seviye olacak zaten.
Zoro ne zaman amiral dedim ben yav eski mesajlara bak istersen konudaki tahminimi yazdım oraya. Wano başı Luffy sağ kol seviyesi, ryou öğrenen haki Marco'yla eşit, kral hakiyle olsa olsa yaşlı Rayleigh olmuştur nerdeyse onu da sanmıyorum da neyse. Şu yazıları da kısa tutun aga ya bayıyor okurken.

Kizaru, Yaşlı Beyazsakal ile dalga geçiyordu be resmen be karşısında duramaması. Beyaz bütün gücüyle Akainu’ya abandı Akainu ah kafam acıdı dedi korsanları kızartmaya devam etti.
Kizaru önce Marco’yu yensinde Beyazsakalla dalgasını sonra geçer. Sakazukiyide amirallerden ayrı klasmanda tutuyorum ama, Beyazsakal handikaplı olmasaydı vuramazdı bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık