Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar Güç Dengesi

Luffy ve Zoro'nun Whisky Peak dövüşünü ciddiye alıp eşittir diyenler One Piece'in sadece o bölümünü okumuş olmalılar. :(

Zoro'nun p.up sız hali ne peki? Bende bilmiyorum ne olduğun ama gördüğümüz şeylere göre gayet sağlam duruyor.
Ama Sanji öyle değil. Adam 2y sonra birebir aldığı düşman yok. Yani P.up lı hali bile Zoro'yu geçmeye yetmiyor olması normal.
Muhtemelen Zoro p.up alacağı dövüş öncesi bir dövüşe girecek ve karşısında ki dövüşebileceği adamların potansiyeli aşırı sağlam.
Daha dün Sanji 3. sırada mı hala diye konuşuyorduk.
Zoro'nun 1 v 1 aldığı adamlar sağlam değildi ki Sanji'nin çok ilerisinde olduğuna direk eminiz ? Adamın en son yendiği adam Pica iken hemde.Sanji'de rahatlıkla Pica'yı yenerdi.Ayrıca mangaka Zoro'yu zor bir duruma daha sokmadı.Yani Zoro'nun rahatlıkla önüne geleni kesmesi,Sanji'nin daha 1v1 de önemli birini yenmemiş olması tam bir kıstas değil.Ki Sanji muhtemelen Pica'dan çok daha güçlü olan Page One'ı yenecek ya da üstün gelicek.Zoro'nun p.upsuz halinin RS Sanji'den de güçlü olması için bildiğin komutan seviyesine yakın gelmesi lazım zaten.Kaptanı 3 tane sağlam dövüşe girerek anca sağ kol seviyesine geldiyse adam akıllı bir kişiyle bile dövüşmeyen Zoro nasıl komutan seviyesi olarak gelebilir.

Zoro'nun 1 v 1 aldığı adamlar sağlam değildi ki Sanji'nin çok ilerisinde olduğuna direk eminiz ? Adamın en son yendiği adam Pica iken hemde.Sanji'de rahatlıkla Pica'yı yenerdi.Ayrıca mangaka Zoro'yu zor bir duruma daha sokmadı.Yani Zoro'nun rahatlıkla önüne geleni kesmesi,Sanji'nin daha 1v1 de önemli birini yenmemiş olması tam bir kıstas değil.Ki Sanji muhtemelen Pica'dan çok daha güçlü olan Page One'ı yenecek ya da üstün gelicek.Zoro'nun p.upsuz halinin RS Sanji'den de güçlü olması için bildiğin komutan seviyesine yakın gelmesi lazım zaten.Kaptanı 3 tane sağlam dövüşe girerek anca sağ kol seviyesine geldiyse adam akıllı bir kişiyle bile dövüşmeyen Zoro nasıl komutan seviyesi olarak gelebilir.
Zoro'nun 1v1 aldığı adamlar sağlam değil senin görüşün. Ayrıca Sanji, Pica'yı rahat alır lafı da senin görüşün.
Pica dediğin adam'ı keserken herkes ağzı açık izliyordu. Zoro'nun ne seviye döndüğü belli olsa bunları konuşmazdık zaten. Bu adam daha ne seviye döndü bunu görmeden p.up mı alacak? Önce bir göstericek sonra alacak. Ve muhtemelen bütün bunları bu arc göreceğiz.

Sanji önce 2y sonra 1v1 adam alsın. Wcı da bile kimi aldı bobbin den başka? Zoro gibi dövüşüp birini aldı mı? Adam daha Page one dövüşünde giysiyi giydi.
O yüzden benim dediğim de saçma bir durum görmüyorum.

Şu an böyle olabilir. İleride yine ilk yazdığın gibi olsa da Zoro ve Sanji amiral seviyesine gelir. Hatta Sanji'nin gelişimi Kizaru için olmaya başladığını bile düşünüyorum. Jinbei ise en yakın zamanda ölsün.
Zoro ilerde sanji’yi geçer büyük ihtimalle ama güçleri yakın olur yine. Aralarıdında işlev-güç ilişkisi var aslında. Sanji daha işlevli zoro’da daha güçlü taraf olur. Valla bakalım umutlar kizaru ama Oda’nın ne yapacağı hiç belli olmaz genelde bekleneni yaşattırmıyor çünkü. Jinbei’yi bende tayfaya fazla yakıştıramıyorum ama o kadar da acımasız olmayın balık efendiye:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık