Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nın Mevcut Gücü

• Konbuyu başlatan Mamikalp
  • Başlangıç tarihi

Luffy Kaido'yu şu anki haliyle yenebilir mi?

• Kolayca yener

Kullanılan: 4 3.7%
  • Zar zor yener

Kullanılan: 14 12.8%
  • Ucu ucuna yenilir

Kullanılan: 11 10.1%
  • Birşey yapamadan yenilir

Kullanılan: 68 62.4%
  • Orta zorlukta yener

Kullanılan: 0 0.0%
  • Orta zorlukta yenilir

Kullanılan: 12 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    109
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha time skip deniliyor yaa.Arkadaşlar öyle bişey olmaz artık.Luffy zaten arctan arcada hayvani power uplar alan birisi.Keza tayfasıda öyle.Şu an tam bi Luffy'yide gördüğümüzü düşünmüyorum ayriyetten.

Bu arada Luffy şu an görüneni ile Kaido ile g4 süresince dövüşebilir lakin Kaido için kolay bi galibiyet olur fikrindeyim.Ama Gear 4 ile daha çeşitli saldırıları varsa hele ki bu vitesin çeşitli formları varsa Kaido'yu tek yenemese bile fena zıbartır.

Luffy de öyle bir meyve var ki,bana göre en iyi paramecia,hakisiyle kombine edip nler çıkardı o meyveden,daha g5 İ var bunun.Birde ana karaktere zayıf meyve verdim der Oda.Yani Luffynin,bu saatten sonra time skip e ihtiyacı yok,zamanla hakisi dahada gelişçek.Meyvesininde önü açık zaten.

Luffy de öyle bir meyve var ki,bana göre en iyi paramecia,hakisiyle kombine edip nler çıkardı o meyveden,daha g5 İ var bunun.Birde ana karaktere zayıf meyve verdim der Oda.Yani Luffynin,bu saatten sonra time skip e ihtiyacı yok,zamanla hakisi dahada gelişçek.Meyvesininde önü açık zaten.
Oda : Ana karaktere zayıf meyve verdim ama sonra güçlendirmeyeceğim demedim. xDDDD

Adam trollüyor işte her zamanki gibi. :D

@Millennium Wizard

Luffy'nin meyve bildiğin logia denebilecek bir meyve. Lastik ayağına dandirik deniyor ama adam haki kullanmadığın sürece gel de beni yırt demezse ciddi hasar almayacak bir meyveye sahip. Kesici silahlara zaafı dışında hiçbir açığı yok.

Haki kullansan bile sadece vuruş yapılan bölgeye o an için hasar verecek. Çünkü adamın tüm vücut lastik. Darbe vücutta dalga dalga yayılamayacak. Lastik bunu engelleyecek. Bu özellik bir tek logia'larda var. Yani adam paramecia'lar arasında en uç meyvelerden birine sahip.

1001 teknik çıkmasını falan saymıyorum bile. Sadece lastik dandik bak diğerlerinde ne meyveler var demeler var bir de ama Luffy'nin meyvede olduk uç bir meyve.

Tabii ki şu an ki halleriyle yenebilecek kıvamda değiller bu bariz bir gerçek, daha almaları gereken yol var. Ki alacaklar da. Tekniklerini ve hakilerini ilerletiyorlar yavaş yavaş zaten. Ayrıca ben Sanji veya Zoro'nun özellikle Sanji'nin şeytan meyvesi yeme ihtimalini de değerlendiriyorum. Logia veya Zoan türü olmasa da saldırılarını destekleyecek Paramecia türü bir şeytan meyvesi yiyebilirler. Bir şekilde gerek tayfanın şu an ki hali gerek katılacak kişilerle beraber daha yükselmesi, güçlenmesi gerek.
Usopp'un mesela yükselişini bir Godd Usopp'la Dressrosa Arc'ta gördük. Nişancılık konusunda müthiş bir şekilde yetenekli. Tam anlamıyla gerçekleşecek bir savaş esnasında gerek gemilerden silahlanma gerek kendi başına, nişan alma konusunda ki başarılarını göreceğimiz zaman gelecek. Usopp mugiwara tayfasının kilit karakteridir bana göre. Diğerlerinin az çok ne yönde gelişip kalacağı kestirilse de Usopp için bu söylenemez.

Ana karaktere zayıf meyve verdi bildiğin. Lastik serideki normal meyvelerden biridir. Ace bile nasıl bir meyven var savaşmaya yarıyor mu cidden diye soruyordu. Adamlar lastikten bahsediyor. Hani burdaki bazı adamların samimiyetine inanmıyorum. Hani Mangaka bile bildiğin SBS'de vermiş cevabını. Adama bu kadar op meyveler varken neden lastik demişler? Cevabınıda vermiş.

Lastik meyvesi öyle bir güçlü meyveyse neden Luffy'i 2 yıl öncesinde daha ileriye taşımadı? Neden her tekniğinde bir handikap oldu. Ki bunlar herhangi bir kişiye handikap olacak teknikler. G4 dediğin zaten yakıtı haki olan bir teknik.

Bugün deprem paramecia Fuji'nin parameciası ya da Ope Ope no mi nere? Lastik nere. Az samimi olun la. Sonra biz hard fan oluyoruz.

Ana karaktere zayıf meyve verdi bildiğin. Lastik serideki normal meyvelerden biridir. Ace bile nasıl bir meyven var savaşmaya yarıyor mu cidden diye soruyordu. Adamlar lastikten bahsediyor. Hani burdaki bazı adamların samimiyetine inanmıyorum. Hani Mangaka bile bildiğin SBS'de vermiş cevabını. Adama bu kadar op meyveler varken neden lastik demişler? Cevabınıda vermiş.

Lastik meyvesi öyle bir güçlü meyveyse neden Luffy'i 2 yıl öncesinde daha ileriye taşımadı? Neden her tekniğinde bir handikap oldu. Ki bunlar herhangi bir kişiye handikap olacak teknikler. G4 dediğin zaten yakıtı haki olan bir teknik.

Bugün deprem paramecia Fuji'nin parameciası ya da Ope Ope no mi nere? Lastik nere. Az samimi olun la. Sonra biz hard fan oluyoruz.
Kesinlikle katılıyorum. Gomu gomu meyvesi bana göre Buggy'nin Bara bara'sı kıvamında bir meyve. Bara bara ile de Buggy yerine Luffy gibi başka bir karakter olsaydı çok daha kullanışlı hale getirebilirdi. Milyon parçaya bölebilir hatta uyanış gerçekleştirip çevre üzerinde bile etkili olabilirdi. Ama o Buggy, meyveyi olduğu gibi tek kullanan güçsüz bir karakter. Bir meyvenin bu kadar sınırlarını zorlayıp bu şekilde kullanabilmesi Luffy'e özel. Adam güçlü, hırslı, yetenekli Korsanlar Kralı olacak kişi, bu kadar basit. :cool:

Bu konuyu her gördüğümde alkol gerçekten de şişede durduğu gibi durmuyor herhalde diyorum. Konu başlığı ne kadar güzel oysaki. Anket ise tam tersine konuyla o kadar alakasız ve saçma :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık