Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Tayfası'nın Mevcut Gücü

• Konbuyu başlatan Mamikalp
  • Başlangıç tarihi

Luffy Kaido'yu şu anki haliyle yenebilir mi?

• Kolayca yener

Kullanılan: 4 3.7%
  • Zar zor yener

Kullanılan: 14 12.8%
  • Ucu ucuna yenilir

Kullanılan: 11 10.1%
  • Birşey yapamadan yenilir

Kullanılan: 68 62.4%
  • Orta zorlukta yener

Kullanılan: 0 0.0%
  • Orta zorlukta yenilir

Kullanılan: 12 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    109
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortada Kid olayi varken bu ankette cizik atar mi atamaz mi diye sorsan daha mantikli olurdu bence :artiz: Nasil toparlicak oda burayi sabirsizlikla bekliyorum. Hadi yenildiler ama nasil tek bir cizik olmaz arkadas.

Not: Bu Kaido bunlari kendi aralarinda kavgaya mi zorladi ki. 2 vs 1 yapan kid yamulmus olmasin :at:

Ortada Kid olayi varken bu ankette cizik atar mi atamaz mi diye sorsan daha mantikli olurdu bence :artiz: Nasil toparlicak oda burayi sabirsizlikla bekliyorum. Hadi yenildiler ama nasil tek bir cizik olmaz arkadas.

Not: Bu Kaido bunlari kendi aralarinda kavgaya mi zorladi ki. 2 vs 1 yapan kid yamulmus olmasin :at:
Apo bunlara ninni çalıp uyutmuştur.

Apo bunlara ninni çalıp uyutmuştur.
Uyutsaydi daha iyiydi :flaugh: Hala hazmedemiyorum hic yara cizmemesini. Kidi Luffye en yakin nova olarak goruyordum Lawin Dof karsisinda girdigi triplerden sonra. Ben Kide tamamen yanlis anlam yuklemisim ya da Kaido gercekten bizim novalarin daha cok uzaginda hala (Luffy dahil).

Beyler Luffy shanks ile dövüşmek istediğini biliyoruz peki shanks ile karşılaştıklarında Zoro shanks kılıc kullanan biri oldugunu gördüğünde kendisinin savaşmak istediğini ortaya koyarsa sonuc ne olur? Kimse bunu düşünmüyor

Senbonzakura

Kaido reyiz Kid'i nasıl dövdüyse, Luffy'i de aynı zorlukta yener yani rahat rahat

Beyler Luffy shanks ile dövüşmek istediğini biliyoruz peki shanks ile karşılaştıklarında Zoro shanks kılıc kullanan biri oldugunu gördüğünde kendisinin savaşmak istediğini ortaya koyarsa sonuc ne olur? Kimse bunu düşünmüyor
Kapisirlar hayatta kalan shanks la dovusme hakkini elde eder.
Allah allah zoro kilic bagimlisi mi arkadas.Her kilic tasiyana ziplayacak hali yok ya :/

Kapisirlar hayatta kalan shanks la dovusme hakkini elde eder.
Allah allah zoro kilic bagimlisi mi arkadas.Her kilic tasiyana ziplayacak hali yok ya :/
Dünyanın en iyi kılıc kullanan adamı olmak istiyor bizimde bildiğimiz shanksla dracula mihavk dövüşmeleri dillere destan olması tabi kazanan kim olduğunu bilmiyoruz böyle bir efsane olayı zoro bilebilir ve oda dövüşmek ister diye düşünüyorum

Ben kid yeteneğini başlı başına saçma buluyorum sadece yeteneği ile aletlerden koskocaman bir el yapabiliyorsa az görüyorum odanın kid 2 senede geride bıraktığını düşünüyorum power up gelirse güzel olur Luffy G4 evet haki ile kuvvetlendirir saldırırsa hiç olmazsa hasar verir ama power up görücek gibiyiz G5 bekliyoruz :D Olurda G4 gibi olursa hayal kırıklığı der çıkarım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık