Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Savaş Lordları

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    220
Rayleigh'in sözlerinden çıkarıyoruz reis b.haki silahlanma değil zırh hakisidir :D Yeterince güçlüyse silah olarak da kullanabiliyorsun Fatihin hakisinin en alt versiyonu adam bayıltma irade ile yıldırma bunun saldırı gücü ve zırh olarak kullanılabileceği bugün ortaya çıkıyor işte :D
B. Haki'yi demiyorum, H. Haki nerede zırhlanma olarak kullanıldı lao? Şimşeklerle saldırı falan mı blokluyosun? Şimşekli bariyer falan mı oluşturuyorsun? Nereden çıktı bu H. Haki'nin zırhlanma yaptığı muhabbeti?

B. Haki'yi demiyorum, H. Haki nerede zırhlanma olarak kullanıldı lao? Şimşeklerle saldırı falan mı blokluyosun? Şimşekli bariyer falan mı oluşturuyorsun? Nereden çıktı bu H. Haki'nin zırhlanma yaptığı muhabbeti?
H.haki ile kapladığını söylüyor reis o kapladığı şey ile saldırı gücü çıkaran şey sence savunma amaçlı kullanamaz mı aynı b.haki gibi düşün kapladığını söylüyor bir şeyi atmıyor veya fırlatmıyor kaplıyor.

savas lordları orta zorlukta kazanır . Hasır şapkalardan sadece canavar üçlü ve jimbei savaş lordlarıyla savasabılcek seviyede savas lordları tarafında ise sadece buggy var o da en azından usoppu birazcık oyalar. Hasır sapkaların gelisimi kayda değer fakat savas lordları ucan altılının cok üstünde .

Onu bunu bilmemde usoop uzaktan su balonu atsa crocoyu alir
bu karsılasmadan cok geyik muhabbeti cıkar . Kumanın 10 sn içinde hasır sapkalardan 6 kisiyi dünya turuna cıkarabiliceği yada hancockun sanji ve brook a tek atması oldukca ihtimal yada dof bir kafes acıp kendi takımı dahil herkese zevkine kafes ittirtebilir goy goy mode off
Bu arada nightmare mihawk tek mi atar yarım mı kararsız kaldım eved .
Hasır sapkalara sabo ve yamato eklensin.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık