Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Savaş Lordları

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    216
Bizim Cracker'in aştığı hakiyi Mihawk ne yapar sence. Luffy'nin Mihawk'a dokunabilme şansı yok, direk kol bacak gider.
O zaman hakisiyle şuan ki hakisi bir değil aynı zamanda Hyogo dayıdan aldığı ileri seviye haki eğitimi var. Sonuçta bu adam Kaidoya zarar verebiliyor, artık kılıçtan da korsun kendini bir zahmet.

O zaman hakisiyle şuan ki hakisi bir değil aynı zamanda Hyogo dayıdan aldığı ileri seviye haki eğitimi var. Sonuçta bu adam Kaidoya zarar verebiliyor, artık kılıçtan da korsun kendini bir zahmet.
Zarar verebilmesi ayrı, savunabilmesi ayrı. Burada hem gıllınçın kesiciliğinden(ki bu bahsettiğimiz Yoru oluyor),hem Mihawk'ın haki ve ustalığından kaçınması gerekiyor. Öyle Kaido'ya kral hakiyle zarar vermeye benzemez. Kral Hakiyle savunma yapılmıyor da.

Zarar verebilmesi ayrı, savunabilmesi ayrı. Burada hem gıllınçın kesiciliğinden(ki bu bahsettiğimiz Yoru oluyor),hem Mihawk'ın haki ve ustalığından kaçınması gerekiyor. Öyle Kaido'ya kral hakiyle zarar vermeye benzemez. Kral Hakiyle savunma yapılmıyor da.
İleri seviye silahlanma savunmada kullanılıyor bir ayağı mezarda Hyogoro Mom'ın saldırsını tankladı elbet etkisi olacaktır ki zaten Luffy'nin rahat alabileceğini ben de düşünmüyorum 51% şansı benim fikrimce.

Aslında Luffy geleceği görme ile hızlıca sıyrılıp Kral hakili 3-4 darbe vursa alabilir. Ama engellendiği an biter savaş. Her şey anlık olarak verilecek bir tepkiye bakar yani. İkisinin vssi de tüm vs de buna dahil.

Kaido'yu zıplatan haki Mihawk'ı komaya sokar :D Cracker'da kaldıysan reis ondan dedim :D Mihawk Luffy'e dokunabilirse şanslı oda dokunabilirse oda şuan imkansız gibi gibi.
Ya john, Kaido'ya vurabiliyor bizim çocuk. Önemli olan el kol sahibi Lütfü'nün bir şekilde Mihawk' a dokunabilmesi. Mihawk'ın, Kaido gibi her saldırıya kafa atacağını falan düşünmüyon herhalde.

Tam tersi Kral Haki dediğin şey ve b.hakinin temeli savunmadan gelir yani saldırı amacından değil onu silah yapan kullanıcıdır :D Luffy'nin Kaido'ya çok büyük zarar verememesi kral hakinin kendisine verdiği savunma Big Mom gibi demir balon değil yani o olayı çözdükten sonra zaten neler oldu gördün ilk dakikalarda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık