Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Savaş Lordları

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    219
Görmezden gelmiyorum ama kendin diyorsun yahu ''İkilinin'' diye. :D

Yani 2v1 Marco'ya karşı üstün gelmeleri üzerinden mi övelim bu karakterleri yani? Ne diyelim?
''Vay bee ne adamlar ama 2v1 de Marco'yu yenemeseler bile baya zayıflattılar, bitkin düşürdüler'' mi diyelim? Olay bundan fazlası değil çünkü. :D

Tamam da King beklenenin aksine tamamen dokunulmaz değil bunu Marco üzerinden gördük. Queen'in ise iyi yönleri olduğu kadar andaval yanı da var ve yetenekleri bazı Shichiler karşısında tamamen işlevsiz kalıyor. Yani beğenilmeyen Moria'nın ''Kara kutu'' saldırısı şu karakterlerin saldırılarından daha iyidir.
Öv demiyorum ama hakkını da yeme. Marco'yu güzel dövmüşlerdi. Üstelik tüm savaş 2v1 olmadı arada Queen başka şeylerle de uğraştı.
King'in dokunulmaz olduğunu veya bu ikilinin üst düzey tipler olduğunu ben de savunmuyorum. Konumlarına göre idare ederlerdi işte. Biraz dandik senaryonun kurbanı oldular.

Öv demiyorum ama hakkını da yeme. Marco'yu güzel dövmüşlerdi. Üstelik tüm savaş 2v1 olmadı arada Queen başka şeylerle de uğraştı.
King'in dokunulmaz olduğunu veya bu ikilinin üst düzey tipler olduğunu ben de savunmuyorum. Konumlarına göre idare ederlerdi işte. Biraz dandik senaryonun kurbanı oldular.
Bak Hasır şapkalar ile karşılaşan herkes senin dediğin ''Dandik senaryonun kurbanı oluyor'' zaten. Yani bundan çok daha saçma şekilde harcanan karakterler mevcut OP de...
King'in harcanması ne ki? Daz dövüşünde Zoro çevrede ki her şeyin nefesini duyuyordu. O dövüş sonrası ''Bu gücü her zaman kullanabilmeliyim'' diye antreman yapıyordu. Peki nerede kullandı bir daha bu gücü? :D

Bununla beraber Marco'nun 2v1 de atakları da var ikisine beraber yerden yere vuruyor bu ikiliyi.
Yani o noktada da Marco her şekilde övülür, sonuçta 2v1 tamamen farklı bir olay. Yoksa King ve Queen gömdüğüm yok, fakat Shichiler bu Yonkou kaptanlarından daha ön planda ve değerli görülen karakterler. Yani serinin denge konumunda ki bir bacağını oluşturuyorlar, Mangaka bunu iyi işleyemedi orası ayrı.

Bak Hasır şapkalar ile karşılaşan herkes senin dediğin ''Dandik senaryonun kurbanı oluyor'' zaten. Yani bundan çok daha saçma şekilde harcanan karakterler mevcut OP de...
King'in harcanması ne ki? Daz dövüşünde Zoro çevrede ki her şeyin nefesini duyuyordu. O dövüş sonrası ''Bu gücü her zaman kullanabilmeliyim'' diye antreman yapıyordu. Peki nerede kullandı bir daha bu gücü? :D

Bununla beraber Marco'nun 2v1 de atakları da var ikisine beraber yerden yere vuruyor bu ikiliyi.
Yani o noktada da Marco her şekilde övülür, sonuçta 2v1 tamamen farklı bir olay. Yoksa King ve Queen gömdüğüm yok, fakat Shichiler bu Yonkou kaptanlarından daha ön planda ve değerli görülen karakterler. Yani serinin denge konumunda ki bir bacağını oluşturuyorlar, Mangaka bunu iyi işleyemedi orası ayrı.
şikiler yonkou kaptanlarından daha ön planda ve değer görülen karakterler mi?

@killz0ne ''Öyle değil'' mi diyorsun? Çok şey atılabilir öyle olduğu için ama şu sayfa bunun için yeter de artar bile...

Hele denizcilerin Shichiler hakkında ki konuşmalarını atmaya gerek bile yok bu konuda...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık