Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Barışsever

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    60

Roronoa Zoro

Pasifistaların küçümsendiğini düşünüyorum, tamam Luffy- Zoro ve Sanji rahatlıkla alıyor ama Franky anca onu ' Shogun ' formunda yenebilir, normal halinin donanımı Pasifista yı yenmeye yeterli değil

Nami ve Ussop bile alır diyen var, hatırlatırım 2 y önce tüm tayfanın orası burası terledi ölümüne gittiler, Lucci bile 1 pasifista karşısında çaresiz kalacakken Nami , Ussop biraz fazla kaçmış , aşırı abartmışsınız

Bu seçeneklere oy veremeyeceğim.Kimse alamaz demek doğru değil.Biliyorsunuz yeri geldi mi Sugar Roger'ı alır.Marineford savaşında Pacifistalar yeni dünya korsanlarını telef etmişti.Her ne kadar üst sınıf korsanlar olmasalar da bariz Pacifista üstünlüğü mevcut.Kid+Law tayfacak ancak birini alabildiler.Gerçi Hancock alayını tekledi ama o Hancock.

Bu açıdan düşünürsek Nami'nin alması bir hayli zor.O yıldırım saldırıları gelişti ise bir ihtimal alabilir.
Bana göre tayfanın net en güçsüzü Usopp'un bitkileri beni tatmin etmedi.Haki açtı ama artık bir ciddiyet lazım Usopp'a.Bu haliyle alamaz.Silah lazım Usopp'a silah lazım.
Chopper alır.Nasıl komedi unsuru gereği Luffy saf ve aptalsa bu da saf ve korkak.Yoksa epey güçlü bir karakter Chopper.Ben trio'dan sonra bu gelir diyorum.Franky'nin üzerinde görüyorum.
Franky zaten alır.Bu gayet açık.Shogun falan gerekmez.Lazeri yeter.
Brook alamaz.Alır demek epey abartı.Belki görmediğimiz bir gücü vardır alır ama bu demektir ki iki sene önceki Brook bütün süpernovaları alır.
Robin için ise zor.Sahip olduğu güç benim nazarımda en iyi mevye güçlerinden biri ama Pacifistalar Robin bana vursun diye beklemez.Haki falan yoksa Robinin işi zor.Robin zaten savaş gücü değil.Böyle iyi Robin.

Bu seçeneklere oy veremeyeceğim.Kimse alamaz demek doğru değil.Biliyorsunuz yeri geldi mi Sugar Roger'ı alır.Marineford savaşında Pacifistalar yeni dünya korsanlarını telef etmişti.Her ne kadar üst sınıf korsanlar olmasalar da bariz Pacifista üstünlüğü mevcut.Kid+Law tayfacak ancak birini alabildiler.Gerçi Hancock alayını tekledi ama o Hancock.

Bu açıdan düşünürsek Nami'nin alması bir hayli zor.O yıldırım saldırıları gelişti ise bir ihtimal alabilir.
Bana göre tayfanın net en güçsüzü Usopp'un bitkileri beni tatmin etmedi.Haki açtı ama artık bir ciddiyet lazım Usopp'a.Bu haliyle alamaz.Silah lazım Usopp'a silah lazım.
Chopper alır.Nasıl komedi unsuru gereği Luffy saf ve aptalsa bu da saf ve korkak.Yoksa epey güçlü bir karakter Chopper.Ben trio'dan sonra bu gelir diyorum.Franky'nin üzerinde görüyorum.
Franky zaten alır.Bu gayet açık.Shogun falan gerekmez.Lazeri yeter.
Brook alamaz.Alır demek epey abartı.Belki görmediğimiz bir gücü vardır alır ama bu demektir ki iki sene önceki Brook bütün süpernovaları alır.
Robin için ise zor.Sahip olduğu güç benim nazarımda en iyi mevye güçlerinden biri ama Pacifistalar Robin bana vursun diye beklemez.Haki falan yoksa Robinin işi zor.Robin zaten savaş gücü değil.Böyle iyi Robin.
Hislerime tercüman oldun. Özellikle "Ussopp'a silah lazım" kısmıyla. Bitki atan korsan ne ya? Artık adam gibi silah kullanması lazım. Sadece Chopper alır kısmına katılmıyorum. Dev formuyla da Chopper'ın alması bana göre muhtemel değil. Franky de alır her türlü. Monster Trio+Franky dışında alabilecek birinin tayfada var olduğunu sanmıyorum.

Hislerime tercüman oldun. Özellikle "Ussopp'a silah lazım" kısmıyla. Bitki atan korsan ne ya? Artık adam gibi silah kullanması lazım. Sadece Chopper alır kısmına katılmıyorum. Dev formuyla da Chopper'ın alması bana göre muhtemel değil. Franky de alır her türlü. Monster Trio+Franky dışında alabilecek birinin tayfada var olduğunu sanmıyorum.
Chopper ilk girdiği zamanlar böyle değildi.Usopp'un her zaman dediği ama olamadığı Denizin cesur savaşçısı olmaya adaydı.O kumaşa sahipti.Gerektiği zaman canını ortaya koyup savaşan bir Chopper vardı.Merry'i korudu diye şeytan meyvesiyle Gan Fall'ın peşine suya atlayan Chopper bir Chopper vardı.

Algı değişti,değiştirildi zamanla.Korkak Chopper,gereksiz Chopper,pamuk sekerci Chopper, ağlak Chopper, kuşlarla takılan Chopper, çoluk çocuk panik atak Chopper, Robin'i tanıyamayan Chopper.İyice ayağa düştü Chopper.Zamanla imajı bozuldu.

Choppersever olan ben bile o kadar kanıksadım ki Chopper'ın düşüşünü ,sorgulamadan etmeden şapkayı bıraktı diye düşündüm yıllarca sonra burada öğrendim şapkanın üzerine bir şeyler taktığını.İşte o vakit Chopper'a olan inancm geri döndü.Chopper güçlü daha da güçlenecek.Chopper en güçlü canavar olacak.Kaido'nun lakabı buna geçeçek.

Canavar Chopper bir çok formu ile alır Pacifistları.Güven,inan Chopper'a.Chopper en güçlü canavar olacak.Usopp'a da silah lazım.

Seriden gösterilene bakarsak bütün tayfanın yenmesi lazım.
Misal Luffy gidip Chopper'ı g3+koka ile yeniyor ama Px'i yenmesi için Jet Pistol yeterli geliyor.
Keza Jet saldırıları daha Gladius'a tek atamayan hatta çok büyük hasar veremeyen bir saldırı.

Ama 2 sene önceki Luffy'nin bu kadar güçsüz olmasıda pek akla mantık gelmiyor.

Tabi şöyle bir durumda var gidip bizimkiler gider yonkou tayfasıyla yüzleşirlerse durum değişir.

Son düzenleme:
Seriden gösterilene bakarsak bütün tayfanın yenmesi lazım.
Misal Luffy gidip Chopper'ı g3+koka ile yeniyor ama Px'i yenmesi için Jet Pistol yeterli geliyor.
Keza Jet Pistol saldırısı daha Gladius'a tek atamayan hatta çok büyük hasar veremeyen bir saldırı.

Ama 2 sene önceki Luffy'nin bu kadar güçsüz olmasıda pek akla mantık gelmiyor.

Tabi şöyle bir durumda var gidip bizimkiler gider yonkou tayfasıyla yüzleşirlerse durum değişir.
Luffy'nin o kadar çok saldırısı var ki artık Oda da nasıl kullanacağını bilmiyor.:)

Brook alamaz.Nami kalifa gibi net vs yapmadığından onda soru işareti var.Yıldırım mi güçlenmiş oturtur sa kazanır.Tabi kaçış oyalama önemli.Ben nami ve brook diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık