Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Barışsever

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    60
İçimde kaldı biraz daha yazayım. :D

Shichi avcısı,300 milyonluk ödülü olan,MF'nin falan altını üstüne getirebilen Luffy+ona yakın olan Zoro ve Sanji'nin alamadığı Pacifista'yı Usopp Chopper falan mı alacak? Ya da şunu sorayım. Bu isimler 2 yıl önceki canavar 3'lüye kök mü söktürecekler yani?

Beyler lütfen. :(

Monster Trio'ya zaten laf yok. Franky'nin kendisine yaptığı modifiyelerle pacifista teknolojisi zaten aynı. Hatta işin içine Franky'nin zekasını ve onun öncedende kendine kattığı farklı teknolojileri katarsak bir pacifista'dan daha güçlü olmuştur bile. Robin ile Brook'un güçlerini ben hep yakın gördüm ama pacifistaya karşı bu ikisi ne yapabilir pek emin değilim. Ama bana sanki zar zor da olsa yenerler gibi geliyor.

Trio franky robin alır kalanından emin değilim. Robin dev bacaklar klonlanma vs derken alır zaten. Robotun klonlara karşı ne yapacağını kestiremiyorum, kısadevre olabilir garibim.

kazanma şansları hepsinin de var sonuçta bizim tayfa ama nami çok yetersiz kalır, Brook ve Robin den emin değilim, Usopp da yetersiz gözüküyor ama ondan bir şeyler bekliyorum belki henüz tam gücünü de görememiş olabiliriz hakisi de açıldı zaten. Chopper bence alır. gerisi zaten rahat alır..
edit: ve bu durumda hiçbir seçeneğe oy veremiyorum!

İçimde kaldı biraz daha yazayım. :D

Shichi avcısı,300 milyonluk ödülü olan,MF'nin falan altını üstüne getirebilen Luffy+ona yakın olan Zoro ve Sanji'nin alamadığı Pacifista'yı Usopp Chopper falan mı alacak? Ya da şunu sorayım. Bu isimler 2 yıl önceki canavar 3'lüye kök mü söktürecekler yani?

Beyler irmeyelim oralaralütfen. :(
adam haklı beyler ama bizim üçlüye kök söktürme işi biraz karışık lakin girmeyelim oralara. lakin haklı sadece bizim tayfada örnek göstermeye gerek yok daha yeni dudak bilmem ne ne korsanını öptü adam 90 m. ödüllüydü. tabii ödüllü asla tam kıstas değil ama yani anlayın.
Nami banko geç
Brook hızı ile bi karşılık verebiir aam ama buzu yıkar geçer mi bu çok tartışılır. belirsiz.
Usoop malı geç. Ama şu bu eder melca oyunlar çevirip alabilir ama oy robata gider bende.
Chopperın o dev formununa geçnce 3-5 dakka da o ezici kuvveti ile deler geçer ama çok yavaş kalır be. Robaot olsada mal değil heralde. gel baan vur diye beklemez. Bu da olmayacak gibi ama bi kaç sağlam çakarsa olabilir.
Robin u mükemmel fiziği ve güzelliği ile ona üçlü çeker. Robin varsa yaşam var.
ay lav yo Robin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık