Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Harry Potter Genel Başlığı

Şu sınav kısmını neden işlemediler :S
5. Kitap bayağı dolu bir kitaptı, bir şeyler atlanacaktı her türlü 1 film yapılınca. Bir 3. film değil yani. Çapulcuların doğru düzgün anlatılmaması, Fidelius büyüsünün lafının bile geçmemesi falan filan. 3. film bayağı kötü bence bu yönden. Yani anlatacağı bir hikaye var onu da sallapatı anlatıyor.

Dizi olarak çekilseymiş kitaba sadık olarak iyi gidermiş, her kitaba bir sezon. Hortlak peeves, kafasız hayaletlerin kafa topu oynaması falan güzel olurdu. Fantastik kitapları film yerine dizi uyarlamaları okuyucular açısından çok daha güzel olur kanımca.

Ft 2 çöp bi film olmuş. Elde tutulur bi konusu yoktu oradan oraya atlayıp durdular filmde. Çokca mantık hatası vardı. Benim en çok gözüme çarpan şey, mürver asa şu anda grindewalda hizmet etmiyor olması. İlk filmin sonunda tina grindewaldı silahsızlandırmıştı. Umarım atlanmamıştır bu olay. Ölüm yadigarları bu konu üstüne kurulu.

Yapılan son yoruma gönderme gibi olacak ama alwaysçileri görmekten bıktım artık. Yahu adamı Snape'ten soğutacaksınız illa. Herif seri boyunca ne Voldemort ne bir şey varken bile gıcıklık adilik yapmaktan geri kalmıyordu. Öğrencilere hakaret eder, kendi binasını kayırır, olabildiğince şerefsizce ödev verir. Hermione'yi dalga geçerek ağlatmışlığı vardır kendisinin. Hadi buna da always deyin diyesim geliyor.

Yapılan son yoruma gönderme gibi olacak ama alwaysçileri görmekten bıktım artık. Yahu adamı Snape'ten soğutacaksınız illa. Herif seri boyunca ne Voldemort ne bir şey varken bile gıcıklık adilik yapmaktan geri kalmıyordu. Öğrencilere hakaret eder, kendi binasını kayırır, olabildiğince şerefsizce ödev verir. Hermione'yi dalga geçerek ağlatmışlığı vardır kendisinin. Hadi buna da always deyin diyesim geliyor.
Zaten kendisini gri bir karakter olarak görüyorum.Yaptiğı yanlış şeyler de Snape'i sevmeme veyahut yukarıda ki sahnenin en sevdiğim sahne olmasına engel değil :)

Edit:Always sahnesi olmasa dahi favori sahnem bu olurdu.

Son düzenleme:
@kuroashi.no.sanji1993 Grindelwald da sağlam adam ve Dumbledore ile neredeyse aynı seviyede. Yanlış hatırlamıyorsam Dumbledore kendisinden biraz daha iyi olarak bahsediyor ama o da çok küçük bir fark. Haliyle o seviyedeki büyücüler için o küçük fark bile dövüşü seyrini etkiliyor.

Lafı değiştirme hemen. Voldemort >Albus mu değil mi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık