Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Yıl Doğdunuz?

Doğum yılınız?

• 2006 sonrası

Kullanılan: 4 3.1%
  • 2006 2004 arası

Kullanılan: 10 7.6%
  • 2003

Kullanılan: 1 0.8%
  • 2002

Kullanılan: 11 8.4%
  • 2001

Kullanılan: 11 8.4%
  • 2000

Kullanılan: 7 5.3%
  • 1999

Kullanılan: 6 4.6%
  • 1998

Kullanılan: 7 5.3%
  • 1997

Kullanılan: 9 6.9%
  • 1996

Kullanılan: 15 11.5%
  • 1995 1993 arası

Kullanılan: 22 16.8%
  • 1992 1990 arası

Kullanılan: 14 10.7%
  • 1989 1986 arası

Kullanılan: 8 6.1%
  • 1980 1985 arası

Kullanılan: 4 3.1%
  • 1980 öncesi

Kullanılan: 2 1.5%

• Kullanılan toplam oy
    131
Çok haklısın. Sanji'den KK bile olur ama iyi koca olmaz. Sanji ve Ray-san bu konuda çok tehlikeliler. Gerçi Shakky durumundan memnundu. Belli de olmuyor demek : ))
Hadi Ray yine anlaşmalı girmiş işe.... adamın ben şöyle centilmenim şöyle kadınları severim iddiası yok... ama Sanji öyle mi...? Tam bir sarı çiyan... güzel sözlerle kadınların kalbine girip, işini görüp arayıp sormayan bir hunter... jsjsjs

Hadi Ray yine anlaşmalı girmiş işe.... adamın ben şöyle centilmenim şöyle kadınları severim iddiası yok... ama Sanji öyle mi...? Tam bir sarı çiyan... güzel sözlerle kadınların kalbine girip, işini görüp arayıp sormayan bir hunter... jsjsjs
Yok yaf Sanji'nin elinde olsa tüm kadınları her fırsatta arar, sorar. Çok büyük lib pardon kalbi var. Herkese yetecek kadar büyük : ))

Ama ray-den farklı. Ray düz çapkın. Ve asla bir kadına yem olmayacak bir karakter. Sanji varını yoğunu bir kadına kaptırabilecekken. Ray hem gönül eğlendirir hem kadının parasını çalar :D

Yok yaf Sanji'nin elinde olsa tüm kadınları her fırsatta arar, sorar. Çok büyük lib pardon kalbi var. Herkese yetecek kadar büyük : ))

Ama ray-den farklı. Ray düz çapkın. Ve asla bir kadına yem olmayacak bir karakter. Sanji varını yoğunu bir kadına kaptırabilecekken. Ray hem gönül eğlendirir hem kadının parasını çalar :D
Bak Mesela bende Robin seviyorum ama evlensem Tashigiyle evlenirdim... jsjsjsjs

Sanjinin gevşekliği sap olmasından dolayı. Hayatında biri olsa kimseye bakmaz : ))
Umarım öyledir. Ama bana öyle değil gibi geldi.

Bazı insanlar vardır. Çok sinirlidir, öfkesine hakim olamaz. En sevdiği insanı bile ani bir sinirle kırar. Gerçek hayatta da Sanji'nin durumu öfke bozukluğu yaşayan insanlara benzer. Bu insanlar öfkesini kontrol edemeyenler gibi arzularına söz geçiremezler. Hem eşlerini çok sever hem de aldatırlar. Sanji hasta bir sapık tedavi olmadan sadık olamaz bence.
@Mr.Bushido 'ya sorsak tedavisi belli tabi : ))

Bak Mesela bende Robin seviyorum ama evlensem Tashigiyle evlenirdim... jsjsjsjs
Robinle de evlenilir ya. Ama ben çoğu kişinin aksine beğenmiyorum pek. Tashigi, Pudding, Koala, Margueritte bunlar evlenilecek kadınlar.
En başta da Makino-dono. Hxh'den de Mito-san :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık