Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Tayfada Olmak İsterdiniz?

Hangi Tayfada Olmak İstersin?

• Kullanılan toplam oy
    118
Neden korsan olur insan: yakıp yıkmak için veya yeni yerler keşfetmek için vs. Aile babası olacaksan git evlen öyle ol. WB ve tayfası ailecilik oynuyormuş gibi geliyor ban hep.

Oyaji iyi adamdır severim ama Raftel'e gitme fikri bana cazip geldi. Bu yüzden Roger'ın tayfasında olmak isterdim. Raftel'e ulaşınca Roger ve diğer tayfa üyeleri gibi güler miyim (?) bilemem.

Üye silindi 1004

Ömrümüz, hayatımız sosis partisi gibi geçti zaten ikisinde de olmak istemezdim.

Bir tarafta bana Garp'ı getirin, Sengoku'yu getirin diyerek gariban devlet memurlarını tokatlayan at hırsızı, diğer tarafta onlar ekmeğinin derdinde deyip peşindeki denizcileri savuşturan adam gibi adam, baba gibi baba.
Bir tarafta Raftel'in ne olur gel, ne olursan ol yine gel diyerek kucağına Oden'i atarak yolu bulmasını istediği adam diğer tarafta Raftel'in sen gelme ulan ayı diyerek siyeyi çektiği secdeman.
Birinin tayfasında okyanusları arşınlayacaksam Raftel'in yolunu gözlediği cengaveri seçerim. Onun Raftel'de gözü olmasa da olur.

WB gibi ağır abiyi hiç çekemem korsan olacaksam. Crocus'u WB'yi şamarlarken hayal edemiyorum. Roger Korsanları alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık