Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Siyasi İdeolojiye Sahipsiniz

tam beklediğim gibi çıktı. adil, dengeli, ılımlı, nötr, sağlamcı, aşırı uçlardan uzak.

Bu test gerçeği yansıtması nasıl tam analizini bilmiyorum lakin size benzer bir tanıdığım var. Ve böyle insanların iyi yönetici olacağını lakin bir arkadaş olarak asla sevmediğim ve sevemeyeceğim tipler olduğunu düşünüyorum.
Yani burda tabi ki sizi sınıflandırmıyorum. Sadece nötr ılımlı gibi şeyler çıkmanızı tamamen popülarist olduğunuz varsayımını yapıyorum. Yani bu iyi bir siyasetçi özelliği gibi düşünüyorum.

Testi çözeyim, dedim. Ancak testi beğenmedim. Bazı tip sorular sorulmamış, bazı sorularda anlatılmak istenen açık değil, üstüne yeterince fikrimin olmadığı konulara ortadan cevap verip anketin sonuçlarını bir tarafa çekiyor. O yüzden beni doğru tanımlamasını beklemediğim için testin sonuçlarına da ciddi bakmıyorum.

Son düzenleme:
Testi çözeyim, dedim. Ancak testi beğenmedim. Bazı tip sorular sorulmamış, bazı sorularda anlatılmak istenen açık değil, üstüne yeterince fikrimin olmadığı konulara ortadan cevap verip anketin sonuçlarını bir tarafa çekiyor. O yüzden beni doğru tanımlamasını beklemediğim için testin sonuçlarına de ciddi bakmıyorum.
Newage astroloji işte. Ha eğlenceli mi? evet:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık