Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

• Kullanılan toplam oy
    162
Kid, elbafta savaşmaz bile. Big Mom'ı kestiği için oranın kralı ilan edilir. Bayrağını çoktan dikmiştir bile. Büyük avantaj, Balık adamlardan daha çetin cevizdir devler.

Orada Kral hakiyi ileri seviye öğrenir. O anda zaten Kid > Fujitora, Aramaki, Kizaru

Bir amiralin bir imparator edeceğini düşünmüyorum bana kalırsa bi imparator = 2 amiraldir veya imparator karşısındaki 2 amiralin yetenek türlerine göre daha üstün gelebilir. Kid ve Law Big Mom'ı meyve uyanışı yaptıktan sonra zor bela yenebildiler o yüzden ikisinin amiral seviyesinde ya da bir tık daha güçlü olduklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Şuanki Kid ve Law, Big Momu daha rahat alır. Dressrosa Zoro'nun basit bir slashine patinaj yapan adamla, Big Mom'ın yumruğunu yiyip gülen, Big Mom'ın takla atarak vurduğu saldırıyı çok iplemeden kalkan, Big Mom'un Tüm Kekte terör estirdiği Ikkoku'ya maruz kalıp yoluna devam eden Kid, Mor kaplanı Mor kediciğe çevirir.

Kızıl Saç Tayfası, Kid'e dikkat çekiyor. Aramakiyi takmıyorlar bile uzaktan anten yollu haki akıtıyor sadece. Kid Amiral seviyesi değildirle oyumu değiştiriyorum Kid şuan Amiral üstüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık