Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Dōjutsu?

çakran azsa sharingan işe yaramaz istediğin kadar kopyala.byakugan fiziksel avantajı çok fazla direk çakra sistemine saldırıyorsun.

çakran azsa sharingan işe yaramaz istediğin kadar kopyala.byakugan fiziksel avantajı çok fazla direk çakra sistemine saldırıyorsun.
Sharinganın kopyalama sınırı var oda Unıque teknıkler.
Yani ; Kukla teknikleri,klan teknikleri,... uzar gider .
Elementsel tabanlı teknikleri kopyalayabiliyorsun ve birde Taijutsu bu da Unıque kısmına girmeden (Hyugalıların Taijutsusu kopyalanmaz) Mesela savaşta adam lav,buz,lastik gibi teknikler kullanıyor bunları kopyalayamazsın.Üst sınıf bir ninja Genjutsudan nasıl kurtulacagını biliyordur artık :/ (ms katmıyorum)

tensei@ altı çizili yeri yanlıs yorumlamıssın.benim bahsettigim,diger kişilere karsı.yani sharingan kullanıcısı bir cok shinobiyi,sadece genjutsuyla halledebilir.bosuna chiyo gibi görmüş gecirmiş bir ninja bile,teke teksen sharingan karsısında kac demiyor.sen benim yazımı,byakuganı olan birini kolaylıkla genjutsuya alır döver diye yorumlamıssın.onun dısında hem fikiriz.
Kakashi gibi görmüş geçirmiş biri de Sharingan byakugandan gelmiş diyordu.
Sarutobi gibi bir ninja "edo tensei" gördüğünde şaşkınlıktan ne yapacagını şaşırmıştı
İstisnalar olabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık