Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Çağda Yaşamak İsterdiniz?

Hangi Çağ Size Göre?

• Kullanılan toplam oy
    174
tüm çağlarda yaşamak isterdim ya :d sırf işte şu içinde bulunduğumuz çağa inat, ha sonra geri dönerdim yine buraya veya gelecekteki bi çağa. herkes bilgi üretiyor, doğru olsun yanlış olsun, zaten o yüzden post truth deniyor. şu an tam bi geçiş bölümü gibiyiz veya bi denemeler dizisi gibi. o yüzden şöyle bi her çağı görmek lazım ki doğruluğu tartmak kolay olsun.

Bence yapılması gereken bu değil. Yenilgilerimizin de öğretilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Tarih eğer ilgin yoksa inanılmaz sıkıcı bir şey.Bir de bunun üzerine zenta gibi,nablus gibi kan donduran yenilgileri de öğretmeye çalışırsan olmaz.İlköğretim ve lise genel bilgilerdir.Günlük hayatta az,çok işine yarayan şeylerdir.Gerisi üniversitenin işi.Universitede ise hepsi öğretiliyor gayet.

Çünkü mısırda dev parmağı bulunmuş,

Onun parmak olduğuna emin misin? :/

Günübirlik olmayan kamp aktivitelerine, olmaz abi dağa taşa büyük abdestimi yapamam ben diyen birisi olarak; buna Yakın Çağ dan başka bir cevap veremem. Ayrıca şövalyelik falan ne o öyle terden vıcık vıcık olursun.

Tarih eğer ilgin yoksa inanılmaz sıkıcı bir şey.Bir de bunun üzerine zenta gibi,nablus gibi kan donduran yenilgileri de öğretmeye çalışırsan olmaz.İlköğretim ve lise genel bilgilerdir.Günlük hayatta az,çok işine yarayan şeylerdir.Gerisi üniversitenin işi.Universitede ise hepsi öğretiliyor gayet.
Gurur verici başarıları anlatıyorsan utanç verici yenilgileri de anlatmalısın ki kibirlenmeyesin. Hoş bana kalsa toptan bir yenilik gerekiyor tarih derslerine.

Para bulunduktan sonrasını yaşamak şu anki yaşamımızdan farksız bence. Amele gibi çalışıp, alacağımız her şey için bedelini sikke sikke ödemek zorunda kalacağız.
Para olmadan önce de amele gibi çalışıp ihtiyacını almak için 40 takla atacaktın.

Orta çağda kanun ve nizam derebeyine bağlı. Biri gelip o derebeyini öperse, halkına da geçmiş olsun.
Avrupa Orta Çağ'ında yaşamak zorunda mıyız?

50-60 dönemi amerika.
Ya siyahi olursan?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık