Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Burç Grubu?

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    75
Zoro Sengoku'yu pica gibi böler.
Beckmann Rayleigh'i alır yaşlılıktan.
Dof luffyi alır kucak olmadığı için.
Jozu Rayleigh'i alır Rayleigh Mihawk gibi kesemez.
Ejder kesen canavar avcısı Ryuuma'da kaidoyu yener.Keser keser ayar verir.Kaido yatarak ölümü bekler bu kez öleceğine inanmıştır.
Yaşlılıktan bahseden kim burda. Her karakteri çağının zirvesinde alıyorsun. Yoksa Ryuuma'nın kemiği kalmazdı şu ana kadar. Dof Luffy olayına girmek istemiyorum. Ama Luffy Dof'u parçalar. 11 saattir dövüşebildiğini gördüğümüz adamın ki en son g4'e girdiğini de görmüştük. Dof artık geride kaldı.:D

Bu arada konuyu okumadınız herhalde zirve çağları alınıyor.

Yaşlılıktan bahseden kim burda. Her karakteri çağının zirvesinde alıyorsun. Yoksa Ryuuma'nın kemiği kalmazdı şu ana kadar. Dof Luffy olayına girmek istemiyorum. Ama Luffy Dof'u parçalar. 11 saattir dövüşebildiğini gördüğümüz adamın ki en son g4'e girdiğini de görmüştük. Dof artık geride kaldı.:D

Bu arada konuyu okumadınız herhalde zirve çağları alınıyor.
O şekilde olmaz yalnız.Biliyormuyuz Beckmann'ın zirve çağını şimdi.Zoro da belirsiz daha o çağ gelmedi.Bu şekilde haksızlık oluyor.En son bilinen hallerine göre almak lazım öyle de yazdığım gibi.

O şekilde olmaz yalnız.Biliyormuyuz Beckmann'ın zirve çağını şimdi.Zoro da belirsiz daha o çağ gelmedi.Bu şekilde haksızlık oluyor.En son bilinen hallerine göre almak lazım öyle de yazdığım gibi.
Konunun içeriğinde bahsedilmiş. O şekilde olmaz nasıl oluyor? Zoro Beckman'dan bahsediyorsunda karşıdada Luffy var.:D

O zaman Ryuma'yı zombi almak gerekiyor. :(

Konuyu açan zirve halleri demiş yaşlı karakterlerin. Sadece yaşlıların zirve hali.
Zombi olmaz.Adamın bedeni çürümüş ve içinde başkasının gölgesi var.Zaten kendi teknikleriyle dövüşmüyor.Tamamen başka birisi gibi.

Konunun içeriğinde bahsedilmiş. O şekilde olmaz nasıl oluyor? Zoro Beckman'dan bahsediyorsunda karşıdada Luffy var.:D

Konuya göre diyorsan öyle olabilir.Ama haksız bir galibiyet olur bende bunu belirttim bu açıdan yanlış.

Zirve olacaksa hepsinin zirve halini alalım ama değil mi?

Luffy'nin Kk ve Zoro en iyi olduğu zaman gibi.:D

Kaido ben ölemiyorum derken Ryuuma ejdere yaptığını yapar ve herkes topuk.:D

Zombi olmaz.Adamın bedeni çürümüş ve içinde başkasının gölgesi var.Zaten kendi teknikleriyle dövüşmüyor.Tamamen başka birisi gibi.

Konuya göre diyorsan öyle olabilir.Ama haksız bir galibiyet olur bende bunu belirttim bu açıdan yanlış.
Nasıl haksız bir galibiyet oluyor. Ryuuma'nın tozu kalmadı. Neden zirve çağını alıyoruz? Bunu haksızlık görmüyorsunda aynı zaman faktöründen dolayı yaşlanmış karakterleri neden bu şekilde alıyorsun? Dediğin gibi bakacak olursak Ryuuma'yı dövüşe sokamayız. Roger'ı da sokamayız. Ölen karakterleri sokamayız.

Genç karakterlerin zirve çağları şu an ki güçleri olduğu için öyle alıyoruz. Yaşlı ve ölen karakterlerin ise direk zirve güçlerini alıyoruz. Gayet normal.

Hyakuju no Kaido, Silver Rayleigh(Zirve), Monkey D. Garp(Zirve), , Buddha Sengoku(Zirve), Monkey D. Luffy.
vs
Ryuuma, Roronoa Zoro, Donquixote Doflamingo, Benn Beckman, Jozu.

Şimdi güzel bir yorum bekliyorum senden. :)

Nasıl haksız bir galibiyet oluyor. Ryuuma'nın tozu kalmadı. Neden zirve çağını alıyoruz? Bunu haksızlık görmüyorsunda aynı zaman faktöründen dolayı yaşlanmış karakterleri neden bu şekilde alıyorsun? Dediğin gibi bakacak olursak Ryuuma'yı dövüşe sokamayız. Roger'ı da sokamayız. Ölen karakterleri sokamayız.

Genç karakterlerin zirve çağları şu an ki güçleri olduğu için öyle alıyoruz. Yaşlı ve ölen karakterlerin ise direk zirve güçlerini alıyoruz. Gayet normal.

Ölenleri mezardan çıkaracak değiliz.Haliyle en son görülen hallerini alıyoruz.Eşitlik olacaksa diğerleri de öyle olmalı.Zirveyle falan olmaz bu iş belirsiz çok adam var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık