Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Burç Grubu?

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    75
Dokuz grup var ve her grup beş kişiden oluşuyor. Bu grupları oluştururken nelere dikkat ettim onlara değineyim de sonradan yok bu niye eksik, bunun tuzu, şunun acısı niye çok olmuş tarzı yorumlara mahal vermeyelim :)

Birkaç grubu hiç dahil etmedim. Çünkü içindeki güçlü karakter sayısı çok az. Yay grubunda bir tek Kizaru var misal. Ne yapsın bu kepçük tek başına ? Aynı şekilde ikizler grubu da içinde güçlü adamlar olsa da sayıları yeterli olmadığı için değerlendirmeye alınmadı.

Not: Shiryuu, Kizaru, Lucci gibi adamlar araya gitmesin diyorsanız yay ve ikizleri birleştirip değerlendirmeye alabilirim. Talep gelirse elbette.

Bazı gruplar güçlü karakter sayısı bakımından cidden çok iyi durumda. Ben de böyle gruplarda en güçlüleri bıraktım, daha az güçlü olanları çıkarttım. Boğa grubundan Enel'i çıkarmak zorunda kaldım mesela. Nasıl bir grupsa artık :D

Gruplarda güçlü olup da tanımadığımız, yani gücünü bilmediğimiz karakerler var. Kong gibi. Adam güçlüdür ama isminden başka hiçbir şeyini bilmiyoruz. Bu tip adamlar yerine belki daha az güçlü ancak gücü ve kendisi hakkında daha fazla yorum yapabileceğimiz kişileri koydum. Çünkü sağlıklı bir tartışma ortamı hazırlamak istiyorum. Kuru sıkı atmanın kimseye bir faydası olmaz.

Bir üst paragrafta yer alan maddenin tam tersi durumlar da var. Mesela Thatch hakkında da bir şey bilmiyoruz ancak onu yazmasam yerine yazacak kimse kalmıyor Koç grubunda. Diğer isimler Usopp, Brook, Jean Bart, Foxy.. Bunları mı koyaydım ? Grubu lanetlemiş zaten Oda; isimlere bak :D

Uzun lafın kısası, grupları ve kişileri bir kaç düzenlemeyle karşınıza çıkarmayı daha uygun buldum. Bunun dışında gördüğünüz mantıksal bir hata var ise ya da şunun yerine bu da olabilirdi diyorsanız belirtebilirsiniz. Bir süzgeçten geçirdikten sonra düzenlenebilir.

45 adet karakter var. Hepsini ayrı ayrı ele alırsam konu çok uzar. Üşendiğimden değil. Ağlatırım klavyeyi bilen bilir :) Ama zaten hepsi bildiğiniz karakterler. Bunun yerine güzel mi güzel, ciks mi ciks fotoğraflar ayarladım. Umarım beğenirsiniz.

Koç Grubu

Edward Newgate, Jinbei, Tsuru, Thatch, Caesar Clown.

Allah belanı vermesin Tsuru. Adam akıllı fotoğrafın bile yok, mundar ettin grubun şeklini! Koç olarak doğduğun güne sevgilerimi iletiyorum :)

Boğa Grubu

Hyakuju no Kaido, Silver Rayleigh, Monkey D. Garp, , Buddha Sengoku, Monkey D. Luffy.

Aslan Grubu

Marshall D. Teach, Fujitora, Akainu, Urouge, Kaku.

Başak Grubu

Aokiji, Boa Hancock, Sir Crocodile, Basile Hawkins, Gekko Moriah.

Terazi Grubu

Monkey D. Dragon, Trafalgar D. Water Law, Phoenix Marco, Magellan, Bartolomeo,.

Akrep Grubu

Ryuuma, Roronoa Zoro, Donquixote Doflamingo, Benn Beckman, Jozu.

Oğlak Grubu

Gol D. Roger, Gol D. Ace, Emporio Ivankov, Eustass Kid, Jesus Burges.

Kova Grubu

Big Mom, Kuma, Killer, Vista, Little Oars Jr.

Balık Grubu

Akagami Shanks, Dracule Mihawk, Shiki, Sabo, Sanji.

Bütün eski karakterleri gençlik hallerine, iki yıl öncesinde gördüğümüz karakterleri de mantık çerçevesinde, iki yıl sonraki gelişimlerine göre değerlendirebilirsiniz. İki yıl önceki Croco'ya tutup da amiral seviyesi demeyin misal. Son olarak.. Bu konunun açılmasına araştırmalarıyla zemin hazırlayıp katkıda bulunan @Kaizoku 'ya şahsım adına teşekkür eder, güzel, seviyeli, çekişmeli, vurdulu kırdılı, vahşi bir tartışma konusu olmasını dilerim. Sakki istiyorum sakki :D O halde YUMULUNNNNNN!!! :)

Son düzenleme:
Vov fena konu olmuş. :D Hemen cevap vermem mümkün değil. Yarın atayım oyumu. :/

Edit: Boğalar fena olmuş ya la, dikkat etmemişim.

Edit 2: En ezik grup başak burcu. :/

Valla bir akrep burcu olarak gönül istiyor ki akrep demek lakin şu seçeneklerde boğalar affetmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık