Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Burç Grubu?

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    75
@Densetsu no Samurai
Ek olarak gençlik hallerini düşünebilirsiniz demişsin bir de. Boğalarda da 3 tane yonkou olmuş oluyor böylece. :/ Gençliklerini ele alırsak Garp efsane, Rayleigh de öyle. Kaido zaten şu an en güçlü. Sengoku gidip Sabo'yu halleder. Luffy de Sanji'yi bitirir.

Boğalar net benim gözümde.

Beyler ve Bayanlar demek istedin dimi lütfen dikkat biraz.. :artiz:

@Kaizoku Haha ya bu ankette objektif olamadım ne yapalım :D
Ihımmm. Tabi ki öyle demek istedim :D

@Bavs, @Raiden

Boğalarda Garp'ın yaşlı halini esas alın desem dengeler aniden değişir. Çok hassas bir durum var aslında ortada :flaugh:

Ayrıca Roger ve Ryuuma'dan bahseden bile olmamış. Adamlar Jozu gibi kesip biçilemeyen bir kale var. Boğalardaki isimler biraz göze çarptığından mıdır nedir :D Garp'ı Hilmi, Sengoku'yu da Naci olarak değiştirmeyi düşünüyorum şu an.

Akrep doğmuşum, hiç bana suç atmayın. Başka burç olsam acaba ne söyleyeceğim diye dert edinirdim belki.
Hem fantazi konusu olmuş bu.

Kendi burcuna ihanet eden akreplere sesleniyorum, hatanızdan geri dönün. Bir akrep asla başkasını kabul etmez.

@Densetsu no Samurai
Açılan konu değiştirilemez! Geçti artık. :D
Ülen balıklara oy çıkmamış ya, yuhhh! :)

Aslanlara ne dersin ? Yeri geldi mi millet amiraller yonkoularla dövüşebilir diyor. İki tane amiral var orda. Hemi de biri Akainu.

İki meyveli Teach var. Meyvesi olan Luffy ve Sengoku'ya karşı otomatikman, Garp'a da güç olarak avantajlı gelir. Çıkmaz mı buradan bir şey ? Biraz stratejik düşünün. Hem o Kaido canavarı yüzünden oldu bunlar demi ? Resimleri bu kadar iyi seçmeyecektim, yanlış yaptım :D

Güzel konu olmuş.
Kendimce kabaca bir güç sınıflandırması yapacak olursam:
Koç Grubu: 1 tane yonko+ adam var gerisi çöp.
Boğa Grubu: 2 Yonko, 1 amiral+ ve 1 amiral var ayrıca Luffy.
Aslan Grubu: 1 Yonko, 2 amiral var.
Başak Grubu: 1 Amiral gerisi çöp.
Terazi Grubu: 1 Yonko, 1 amiral- gerisi çöp.
Akrep Grubu: 1 Yonko, 2 amiral-
Oğlak Grubu: 1 Yonko+, 1 amiral- ve gerisi çöp.
Kova Grubu: 1 Yonko
Balık Grubu: 2 Yonko, 1 amiral, 1 amiral-
böyle bir tablo çıkıyor. Bunun sonucunda da
1. Boğa
2. Balık
3 ve 4. Aslan = Akrep ( Aslan'ın ana parçalar çok iyi ama akrebinde yan parçalar çok iyi)
5. Oğlak
6. Koç
7. Terazi
8. Kova
9. Başak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık