Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Artık ippo'nun o güvensiz tavırları, koçu olmadan kendisini bir hiç sanması falan son bulması lazım. Bu zamana kadar bu taktikle geldi ama artık şu anki gücüne güvenmesi gerekiyor. Mentalitesini komple değiştirmesi lazım, dünya şampiyonunu hedeflerken bile hala aman anam üzülmesin modundaysa ne diyim yani, 1000 bölümdür aynı aptal :D
Bide bu kadar zaman annesi endişelenmesin diye mi kasmış :D ahahhahaha
Mashiba ve takamura aynı lafları söyledi, bunun üstesinden gelirse her maçtan önce ilk buluşmasına giden kız triplerine girmeyecek bir ippo görebiliriz. Sadece antrenmanına değil, kendine de güvenen, hatta hızını alamayıp kumi'ye bile açılabilir. Yok yok çok abarttım :oleyo:

Artık ippo'nun o güvensiz tavırları, koçu olmadan kendisini bir hiç sanması falan son bulması lazım. Bu zamana kadar bu taktikle geldi ama artık şu anki gücüne güvenmesi gerekiyor. Mentalitesini komple değiştirmesi lazım, dünya şampiyonunu hedeflerken bile hala aman anam üzülmesin modundaysa ne diyim yani, 1000 bölümdür aynı aptal :D
Bide bu kadar zaman annesi endişelenmesin diye mi kasmış :D ahahhahaha
Mashiba ve takamura aynı lafları söyledi, bunun üstesinden gelirse her maçtan önce ilk buluşmasına giden kız triplerine girmeyecek bir ippo görebiliriz. Sadece antrenmanına değil, kendine de güvenen, hatta hızını alamayıp kumi'ye bile açılabilir. Yok yok çok abarttım :oleyo:
Afedersiniz de yuh arkadaş ben animeyi bitirdim manganın çevrilmesini bekliyodum hiç başlamıyım o zaman ben mangaya. Senin dediğine göre ippo hala dövüşlerde korkuyo hala kumiye açılamamış hala koç olmayınca aklı gidiyo kısaca hala aynı mal herif :mad: (durduk yere de niye atarlandıysam artık :S )

ippo'nun maçından önce itagaki-imai maçı olacak galiba unvan maçı, bekle babam bekle :/
İlk bölümler ne güzeldi paso ippo dövüşüyordu :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık