Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Abi neden çevirmiyor musunuz şu mangayı yaa raw'da rahat 10 bölüm var belki daha bile fazla. Ne yapalım japonca mı öğrenelim illa.

ippo yu türkçe okumakta çok farklı hissetiriyor... izlediğimiz yerler ama aynen söylenildiği gibi takamura hawk maçının sonundan başlanmış..

takamura her zaman güldürebiliyor adamı :D adam şampiyonluk kemerini takıp sokakta geziyor var mı daha ötesi :D

Gölge

İppo'nun kaybetme ihtimalinin yüksek olduğu bir maç bizleri bekliyor.Heyecanlı olacak.

İppo'nun kaybetme ihtimalinin yüksek olduğu bir maç bizleri bekliyor.Heyecanlı olacak.
Bence tam tersi, hele ki o adamın martinez'i geçecek tek kişi benim triplerini görünce kesinleşti ippo'dan sopa yiyeceği. Bide açıkca herkes martinez'in bir alt modeli olduğunu vurguladı, ippo bu adamı yenemezse martinez hayal olur.

Gölge

Ben bu adamın en az Datte Eijii seviyesinde olduğunu düşünüyorum açıkcası.Bir de sol direktleri Martinez'in aynısıymış.İppo Martinez'den direktleri yediğinde kim vurdu bana triplerine girmişti :) ama iman gücünün inanılmaz seviyelere ulaştığı İppo'nun sağı solu belli olmuyor işte :)

2 haftadır raw çıkmıyordu :/ millet manga bekler ben raw bekliyorum :D
itagaki kazması yerde oleeyy. Maçtan önce rakibinin kim olduğunu bile önemsememe, imai olduğunu öğrenince sadece 2-3 maçını izlemeler falan. Ulan unvan maçına çıkacak adamdaki rahatlığa bak. imai'ye de ne kaş çizmiş 4 öyle parmak kalınlığında resmen, kaş fetişi falan mı var acaba bütün karakterler böyle neredeyse :D

O değilde bu bendeki tırnak batması ippo'da olsa kariyeri biter :/ yalan olur o seri sağ sollar dempsey roll'ler falan, yokuş aşağı inerken bile acıyor la :/

@yobi Rawı spoiler içine alsak daha iyi olur sanki. Bende de var o tırnak batması, topa gelişine vuramıyorum. :(
Tek yumrukta bitti sayı. Itagaki hayranı ya da antisi değilim ama pis pis sırıtmalarından sonra içimin yağları erimedi değil. Zaten bu herif senden üstündü. Azıcık işine ciddiye al be Itagaki. Neyse o yumruktan sonra sıkıyorsa alma zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık