Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Öyle değil. Miyata mevzusu şimdilik kapanalı çok oldu. Dünyaya açıldı ama başka olaylar oldu. Bizim isyanımız o. Yoksa hikaye olarak kaliteden birşey kaybetmedi.
Ben dünya classında görmüyorum hala İppo'yu meksikalı bi eleman vardı dünya 2 numarasıydı galiba ondan da zopayı yedi.Ricardo Martinezi nasıl yenecek bu adam :(

Ben dünya classında görmüyorum hala İppo'yu meksikalı bi eleman vardı dünya 2 numarasıydı galiba ondan da zopayı yedi.Ricardo Martinezi nasıl yenecek bu adam :(
O başka mesele senin dediğin başka mesele. Senin yorumunu okuyan kişi İppo dünyaya açılmadı ve miyata peşinde koşuyor sanır. Ama öylebirşey yok. Miyata mevzusu 700. bölümlerde kapandı. Spoiler vermek istemiyorum ama bu son iki dövüşün arka planında başka şeyler var.

Ben bu serinin mangasının yeni bölümünün çıktığını görünce alla alla bu adam hala ne anlatıyor diyorum sürekli. O yüzden tuhafıma gidiyor. 1.200 bölüm olmuş yav. :D
Anladım. Antrenmanlar var. Diğerlerinin maçları vesaire var. Sadece İppo yok yani aslında. Şöyle diyim İppo'nun bir önceki maçı 3 yıl önce anlatıldı. Oradan hesapla sen.

Anladım. Antrenmanlar var. Diğerlerinin maçları vesaire var. Sadece İppo yok yani aslında. Şöyle diyim İppo'nun bir önceki maçı 3 yıl önce anlatıldı. Oradan hesapla sen.
Animede mi hızlı geçiyordu olaylar, yani dolu dolu muydu bölümler yoksa mangaka farklı bir yol mu çizmek istedi?

Animede mi hızlı geçiyordu olaylar, yani dolu dolu muydu bölümler yoksa mangaka farklı bir yol mu çizmek istedi?
Anime mangadaki bölümleri hunharca kullandığından dolu dolu oluyor zaten. İppo anime serisi 125 bölüm falan. Mangadaki karşılığı 560. bölümler yani anime bölüm başı 4-5 manga bölümüne denk geliyor. Oradan sen hesapla işte.

Tombe'ninde dediği gibi animesi daha akıcı ve dolu. Sezon1 75 bölüm , 2 ve 3.sezonlar 25 er bölüm .Animeyi Madhouse şirketi yaptığı için bukadar tutuldu sanırım.Dövüş sahneleri çok sağlam,komik sahneler efsane :) Kuruko No Basket'den sonra izlediğim 2. spor animesi bu ve çok beğendim...

Anime mangadaki bölümleri hunharca kullandığından dolu dolu oluyor zaten. İppo anime serisi 125 bölüm falan. Mangadaki karşılığı 560. bölümler yani anime bölüm başı 4-5 manga bölümüne denk geliyor. Oradan sen hesapla işte.
Baya kullanmışlar yahu. Şimdi biraz daha normal geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık