Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

İppo Tyson'a benziyor ama Tyson'ın sahip olduğu öldürücü sağ İppo'da yok ileride İppo'dan Tyson'nın vücuda sağ kroşe kafaya sağ aparkat kombinasyonu görebiliriz.

İppo'nun maçı sonrası başlayan bir Takamuranın sağ gözünde sıkıntı mı var efsanesi dolanıyor yabancı forumlarda, İppo'dan sonra Takamura'da tökezlerse Kamogawa dedenin kalp teklemeye başlar. Bu 2.mağlubiyetten sonra çok değişik şeyler olacakmış gibi hissediyorum hayırlısı..

An itibari ile İppo bitmiştir. Bitirilmiştir. Bir karakter bu kadar ezilmez ki Morikawa. Gece gece sinrim bozuldu. Artık bitirir seriyi bundan sonra. Yatacak yeriniz yok. Var ya hakikaten haleti ruhiyemi anlatacak kelimeyi bulamıyorum ne desem bilemedim. Yatayım yarına geçer elbet.

Aylar sonra foruma girme sebebimdir bu manga. Morikawa, senin kurgulayacağın ve çizeceğin manganın içine tüküreyim. Kaç hafta bekle, bölümler gelsin. Sonra bölümleri sindire sindire oku, gel sonra her şeyin içine et. Umarım bundan sonra toparlar diyeceğim ama sanmıyorum, anca bu kadar içine edilebilirdi. Şu son bölümlerin yarattığı şokun tarifi yok kendi adıma.

An itibari ile İppo bitmiştir. Bitirilmiştir. Bir karakter bu kadar ezilmez ki Morikawa. Gece gece sinrim bozuldu. Artık bitirir seriyi bundan sonra artık. Yatacak yeriniz yok. Var ya hakikaten haleti ruhiyemi anlatacak kelimeyi bulamıyorum ne desem bilemedim.
Hadi ya animesini çok beğenmiştim Takamura reisi özellikle mangası da baya uzundu ingilizcem fazla yeterli olmadığı için okumuyordum. Güzel seriydi en son bir adam vardı dokunamıyordu bile onunla manga'da maç yaptımı adıda Ricardo Martinezdi yanlış hatırlamıyorsam.

Hadi ya animesini çok beğenmiştim Takamura reisi özellikle mangası da baya uzundu ingilizcem fazla yeterli olmadığı için okumuyordum. Güzel seriydi en son bir adam vardı dokunamıyordu bile onunla manga'da maç yaptımı adıda Ricardo Martinezdi yanlış hatırlamıyorsam.
Manga güzelliğinden bir şey kaybetmedi ama hikaye olarak böyle şok edilmez. Böyle gözümüze gözümüze sokulmaz. Anlatmaya kalksam çok uzun hikaye ve ağır spoiler ama Martinezle dövüşmüyor. Bunu diyebilirim.

Manga güzelliğinden bir şey kaybetmedi ama hikaye olarak böyle şok edilmez. Böyle gözümüze gözümüze sokulmaz. Anlatmaya kalksam çok uzun hikaye ve ağır spoiler ama Martinezle dövüşmüyor. Bunu diyebilirim.
Çok sağol bilgiler için ingilizcem yeterli olsa bugünden başlarım aslında.Sonunu da merak etmedim değil neyse ingilizcemi ilerde geliştirdiğimde başlarım artık :)

Hani mangasını hiç okudun mu bilmiyorum ama Türkçesini çevirmeye devam ediyoruz. Güncel takip edebilirsin orada. Gerçi daha çok yol var ama ilerliyoruz.
Animesinden takip etmiştim bölümleri gördüğümde şok oldum baya uzun bir seriydi eğer türkçe olarak varsa bölümler en azından olan bölümleri okuyabilirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık