Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Abi çalışıyorda hiçbir şey olduğu yok ipponun işi aynı öğrenci gibi sınavdan bir gün önce çalışıp 50-60 almak gibi bir şey bi zaman sonra öğrenci sıkılır hep 50-60 almaktan ben bir 80-90 alayım der ippo aynı öğrenci misali günü kurtarayım yeter gibisinden tek farkı ippo illa kardeşim ben o dayağı yiyicem kaçarı yok yoksa kan beynime sıçramıyor gibisinden hareket ediyor bilmiyorum ne kadar doğru düşünüyorum :D
Aylar öncesinden rakibine göre programlar yaptılar kaç defa yapma gözünü seveyim :D İppo inboxer, Kafa,göz girişmeye eli mahkum keyfinden dayak yemiyor ki adam. Miyata'nın İppo için İmai ile dövüşünden sonra dediğini hatırla, Rakibe göre güç seviyesi artıyor ve sıkıştıkça daha da çok potansiyelini gösteriyor ki bu çoğu manga karakterinde böyledir.

Tamam doğru söylüyorsun da sen de istemez misin ippo rakibi için aylar öncesinden antreman yapacağına öyle bir antraman yapsın ki kendini gelen rakip ister counter kullanıcı ister infigther olsun ippo için fark etmesin ippo kim çıkarsa umursamasın... adam diyor rakibim sendo infigther'a ağırlık vereyim rakibim sawamura counter çalışayım böyle olmasın...
-ippo sıraaki rakibim Outboxer ?
-İppo:Farketmez :cool:
Böyle bir şey istiyorum çok mu istiyorum :(
Adam karakterinde böyle artislik şeyler yok. Zaten Dempsey Roll'ü geliştiriyolar yıllardır Koç altyapısını yapıyor İppo'nun.

Şu geliştirdiği Dempsey Roll'u de görsek artık bi bu maçta. Martinez'e mi saklıyor bilinmez artık. Gerçi şu 3 maçlık çocuk ile yaptığında yanlışım yoksa ucundan gösterdi bize ama o haliyle sayılmaz diyerek gerçeğini görmeyi talep ediyorum ben :artiz:

Tamam doğru söylüyorsun da sen de istemez misin ippo rakibi için aylar öncesinden antreman yapacağına öyle bir antraman yapsın ki kendini gelen rakip ister counter kullanıcı ister infigther olsun ippo için fark etmesin ippo kim çıkarsa umursamasın... adam diyor rakibim sendo infigther'a ağırlık vereyim rakibim sawamura counter çalışayım böyle olmasın...
Çok şey istiyorsun, ünvan maçını kazanıpta maçın sonrasında herkesin gözü önünde dövdüğü adama arigato gozaimasu diye eğilen heriften bahsediyorsun :D

ippodan bir takamura olmasını bekleme ippo infight ama takamura karma boksör counter infight her tarza ayak uydurabilen bir adam dogal yetenek yani bu olay ippoda yok :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık