Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

9.99'da ayağa kalktı hakem .bnelik yapmazsa devam eder. Sıkıntı bitmiyor ama stamina canavarı ipponun nevri döndü. Elden ayaktan kesildi çocuk, ne dayaklar yedi bunu da atlatır demekten başka çaremiz yok..

Uleee dedim okurken. Tek anladığımız şeyler sayılar olduğu için 9'u gördüğünde dedim bitti bu. Birde en tehlikeli vuruşu yedi. Görmediği bir açıdan şakağa vuruldu ve yere düştü. Yere düştüğünü bile anlamamış zaten salak salak bakınıyordu etrafa :D.

Round bitti evet, ippo da muhtemelen ulan noldu ne zamandır k.o olmuyordum gitti streak triplerine girerken koç kafayı gömüyor :D Mangastream çevirse de okusak :/

Adam tüy siklette dünyanın en kısa süren maçının sahibi dostum ne diyorsun sen :D.

Not: hatırlarsan herifin tekine maçın başında dempsey roll ile bitirivermişti.
Kojimaya maçın başında gidip vursa daha da erken bitirelebilirdi. 2 dakika senin ......... bakışıyla süzdü resmen :D

Bir maç iki maç öyle :p genel itibariyle maçtan sonra rahat şekilde ringden indiği yok hep ağzını yüzünü kırıyorlar ippo da öyle iniyor
Normal hacı adam bizim mahallenin köşebaşı bekçileriyle kapışmıyor ki :D

Not:Takamura niye böyle eziyor denmesin. Takamura Hawk maçından onaylı insan değil.

Natsu'nun durumu ayrı şimdi oraya girmeyelim. Bir tarafta kıçını yırtıp çalışan İppo var diğer tarafta ''biz feyır teyliz'' diyip saç teli koparamadığı adamı yerden yere vurup,ağzını burnunu dağıtıp insan içine çıkamayacak duruma getirecek kadar güçlenen Natsu var. İppo'nun rol modeli Eagle'dır. Belirli bir yeteneğin yanına hayvan gibi antreman. ''Çalışmak yeteneği yener eğer yetenek çalışmazsa'' diye laf vardır. İppo'nun olayı da bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık