Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Güvenli yeriniz olan oyunlar

Helikoptere binip görüş açısı geniş olan bir yükseltiye park ettikten sonra 2. pilota geçip düşmanları taramaktan daha zevkli olan tek şey düşmanın helikopterini çalıp bunları yapmaktı. Kameralı füzeyle gelen tankları uzaktan patlatmak ayrı bir zevkti.

Şu haritadaki sol üst rafinerinin üstüne helikopter park edip geleni geçeni tarardım. arada inip silahla tepeden tarardım bayrak almaya gelenleri :D

İkinci olarak PES oynamak iyi geliyor.

Son düzenleme:
Batman Arkham Origins.

O Noel arifesindeki kaosu hissettiren müziği bossları ve sinematikleri... Tam stres atma makinesi.

İnternet cafeye bir gün arkadaşımla gittim. Bir şekilde şifremi görmüş mü ne olmuş, bilmiyorum. Ya da keylogger var da ana bilgisayardan mi görülmüş benim +9 dolunay +9 kdp bir kaç m para ertesi gün bu arkadaşın elinde yine açık. Ulan sen nasıl girdin buna dedim. Tam da hesabı soyuyor alıyor itemleri. Ben bunu iyicene bir dövdüm. Geçmiş gün kaç dediğimi hatırlamıyorum ama kadar borcun var diyorum, bunu dövüyorum da dövüyorum. Kardeşi var 2 yaş küçük o geliyor ikisini de birlikte dövüyorum. Oğlan benle yaşıt biraz daha iriyim. Neyse bir şekilde kaçtılar. Ben bunları farklı zamanlarda 2 kez daha dövdüm ama ne çare benim itemlerin geri geldiği filan yok. Benim Metin 2 hikayesinin sonu bu oldu bir daha oynamadım. Yakın zamanda denesem de beğenmedim yeni halini.
İyi hırsını almışsın sen. Benzer oyunlar için benim hala dövmem gerekenler var.

Dota 2. Bir kaç ay hiç oynamam sonra yükler 1 hafta kadar başından kalkmam bir noktada sinir stres seviyesi yükselince tekrar silerim.

Hades var birde arada açıp bir el öldükten sonra kaparım.
Steam kütüphanem aile üyeliği de var bir iki arkadaşla oyun kaynıyor, Epic kütüphanesi de çok farklı değil, PS5 var üyelik ile beraber, dönüp dolaşıp yine kansere çıkıyor her kapı, yeni hero gelmiş göz ucuyla görüyorum, şu sıra iyi ki Wukong var da tekrar sarmadım :D

Steam kütüphanem aile üyeliği de var bir iki arkadaşla oyun kaynıyor, Epic kütüphanesi de çok farklı değil, PS5 var üyelik ile beraber, dönüp dolaşıp yine kansere çıkıyor her kapı, yeni hero gelmiş göz ucuyla görüyorum, şu sıra iyi ki Wukong var da tekrar sarmadım :D
Bende de var Elden Ring, 2boss kestikten sonra attım öyle duruyor kenarda. Tanıdığım dotacıların hepsinde var bu durum. Siliyorsun aradan 5 ay geçiyor sağda solda bir yayıncıda falan denk geliyorsun. Ulen dota 3 olmuş bu diye iç geçirdikten sonra neyse düşünmeyim diyorsun ama o biliç altını kurcalamaya devam ediyor. Bir noktada tekrar yükleniyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık