Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

Senin Kumaya oy atmak için kendi sebeplerin var, bizim Zoroya oy atmak için kendi sebeplerimiz var.
Millete fanlık yapmayın diye çıkışamazsın. Her Zoroya oy atan, fan değil burada.
Ayrıca Oda bize Lawın Luffy'den güçlü olduğunu nerede söyledi?
Yani resmi olarak nerede geçti, Odanın ''Luffy, Law'dan güçlüdür'' demesi?
aga ben en başta söyledim normalde bu vs ye hayatta oy atmam içim gitmez oy atmaya sırf belki biraz dengeleyebilirim diye kumaya oy attım hemen kızma:hhh: fanlık mevzusuna gelirsek senin şu an bana kızmaya hakkın olduğu kadar benimde o lafı söylemeye hakkım yokmu elini vicdanına koy :ehe: tek şaşırdığım o yorumuma ilk senin böyle bir tepki vermen sen den önce cevap yazcağını düşündüğüm onca insan vardı meşguller her halde:bilmem:

aga ben en başta söyledim normalde bu vs ye hayatta oy atmam içim gitmez oy atmaya sırf belki biraz dengeleyebilirim diye kumaya oy attım hemen kızma:hhh: fanlık mevzusuna gelirsek senin şu an bana kızmaya hakkın olduğu kadar benimde o lafı söylemeye hakkım yokmu elini vicdanına koy :ehe: tek şaşırdığım o yorumuma ilk senin böyle bir tepki vermen sen den önce cevap yazcağını düşündüğüm onca insan vardı meşguller her halde:bilmem:
Sen Zoro fanıydın değil mi?
Ama bu vs'yi Kumanın alacağını düşünüyorsun. Demek ki her Zoro fanı Zoronun bu vs'yi alacağını düşünmüyor. Veya sırf Zoro fanlığına gidip de Zoroya oy atmıyor. Mesela sen örnek olarak
Demek istediğim buydu.
Bu arada Oda gidip Law'a 440 verirken, Luffy'e 400 verdi.
Yani hayatta Luffy güçlüdür demez bu adam, he ip ucu verir, ayrı mesele.

Hatırladığım kadarıyla , Zoronun ciddi olarak soğuk terler döktüğü tek kişi Kuma idi :/ (yanlış hatırlıyor olabilirim )
Zırh var , Meyvesi güzel , Tecrübe var, ...
Normal bir adamı kesmek ile Zırhlı birini kesmek daha doğrusu "kesmeye çalışmak" çok kolay değil.
Kaldı ki Kuma'da boş duracak değil , akıllı hali ile şuan ki haliyle bile yenemez.
Px-0 halini yenebilir. Oyumu Zoroya attım nedense :D

Hatırladığım kadarıyla , Zoronun ciddi olarak soğuk terler döktüğü tek kişi Kuma idi :/ (yanlış hatırlıyor olabilirim )
Zırh var , Meyvesi güzel , Tecrübe var, ...
Normal bir adamı kesmek ile Zırhlı birini kesmek daha doğrusu "kesmeye çalışmak" çok kolay değil.
Kaldı ki Kuma'da boş duracak değil , akıllı hali ile şuan ki haliyle bile yenemez.
Px-0 halini yenebilir. Oyumu Zoroya attım nedense :D
Aslında Vegapunk Kuma'ya gelişmiş bir yapay zeka yapabilir, bir de upgrade gelebilir. (Yeni özellikler vs.)
O zaman gerçekten Kuma çok iyi olur.
@nef-i
Yok hacı beni kırabilirsin, tartışma yapıyoruz zaten, bir çok yanlışım oldu zamanında, yine olabilir.
Dof konusunda haklısın. Aklımdan uçmuş orası.

Sen Zoro fanıydın değil mi?
Ama bu vs'yi Kumanın alacağını düşünüyorsun. Demek ki her Zoro fanı Zoronun bu vs'yi alacağını düşünmüyor. Veya sırf Zoro fanlığına gidip de Zoroya oy atmıyor. Mesela sen örnek olarak
Demek istediğim buydu.
Bu arada Oda gidip Law'a 440 verirken, Luffy'e 400 verdi.
Yani hayatta Luffy güçlüdür demez bu adam, he ip ucu verir, ayrı mesele.
aga sende benim yorumlarımı bu şekilde cevap yazarsan ben harbi cümle kullanma özürlüyüm yanlış anlaşıyorm böyle bir vs nin en azından şu an sonuçlancağını düşünmüyorum diyorum sonuçlandığını düşünmek istemiyorum diyorum ne zoronun bu saatten sonra yenildiğini ne kumanın şuanki zoroya yenilceğini benim için iki tarafı ... değnek:( luffy mevzusuysa dofun ağzından oda söyledi sayılır luffy daha güçlü diye tıpkı sanjide algı hakisi olduğunu kinemonu ararken sanjiye söylettiği gibi, yoksa sanji öyle bir cümle kullanırmıydı meçhul, fan mevzusuna da tamam özür dilerim bir daha söylemem seni kırcağıma artık kırcagım bir yeri sen seç kafam değerli başka bir yer söyle:ehe:

Dywane Wade

Aklı olan Kuma 2 yıl sonraki Zoro'nun bile aklını alırdı. Ama bu adamın akılsız halinin İvankov'dan dayak yediğini ve gemiyi korurken aldığı yaralar sebebiyle PX formunun normal Kuma'ya göre güçsüz olduğu çoğu kişi kabul etmiştir.
2 yılda Zoro gelişti ama Vegapunk denilen uzaylı herifte PX'leri güçlendirecek projeler yapmıştır.Bazı düşünceler oluşmuş PX'lere tek attı diye Kuma'yı da yener ama bu adamların tek attığı PX'ler eski modeller. Ve Vegapunk o PX'leri kim bilir ne tür bir canavara dönüşmüştürlerdir. Ki bu adama dahi demekle Vegapunk'a haksızlık edeceğimiz kadar üstün zekalı bir arkadaş.
Bir yanda 10 kat güçlenmiş Zoro diğer tarafta zekasının sınırı olmayan Vegapunk'ın üstün silahı. Valla bilemedim :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık