Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

kuma bilgisayar mı uptade felan yapıcan türkçe dil paketide yüklüyelim bari :D
Adamın beyni yerine yapay zeka yok mu içinde? Yani o dof'un dediği gibi o artık Kuma değil Px 0. Bu da demek oluyor ki bilgisayarımsı çalışıyor. Elektronik olan her makineye update atılabilir. Vegepunk gibi bir adam da 2 yıl boyunca boş durmamıştır eminim. Px'ler o savaştakinden çok daha güçlenmiştir.

Meyvesinin etkisi olacaktır tabi ki de. Kuma'nın meyvesinin sadece bir-iki özelliğini gördük, ne tür güçler barındırdığını tam olarak da bilmiyoruz.
Sende haklısın eğer kuma meyvesini kullanmayı unuttuysa yada tekniklerini resmen px olur ama unutmadıysa bence yenebilir hatta veganpuk zeki adam belki yeni saldırılar yeni tekniler bile eklemis olabilir :D

vs hakkında pek bir görüşüm yok(sanırım zoro fanlığımdan) ama sırf kumaya acıyıp vsde biraz denge olsun diye oyu ona bastım ama sanırım dengenin yanından bile geçmiyor zoro farkı takmış, bir gün gelicek zoroyu luffy hariç kimse kesmicek ama o gün gelene kadar mantıklı düşünüp jozu vs kuma konusundan yola çıkarsak bu kadarda fark olmaması lazım diye düşünüyorum en azından zoro ufak farkla götürsün kumayı bu kadarda fanlık yapmayın.

vs hakkında pek bir görüşüm yok(sanırım zoro fanlığımdan) ama sırf kumaya acıyıp vsde biraz denge olsun diye oyu ona bastım ama sanırım dengenin yanından bile geçmiyor zoro farkı takmış, bir gün gelicek zoroyu luffy hariç kimse kesmicek ama o gün gelene kadar mantıklı düşünüp jozu vs kuma konusundan yola çıkarsak bu kadarda fark olmaması lazım diye düşünüyorum en azından zoro ufak farkla götürsün kumayı bu kadarda fanlık yapmayın.
Luffy vs Law konusu açtım
Ve durum 45'e 1'di. Hepimiz aniden Luffy fanı mı olduk şimdi?
Herkes mantığını kullanarak yorum yapıyor, oy sayısı önemli değil.

trafalgarlaw

Sende haklısın eğer kuma meyvesini kullanmayı unuttuysa yada tekniklerini resmen px olur ama unutmadıysa bence yenebilir hatta veganpuk zeki adam belki yeni saldırılar yeni tekniler bile eklemis olabilir :D
Nasıl unattuysa ?Adam oz jr.'ye ursus shock attı ya MF'de.

Kuma'nın tayfaya karşı ciddi bir şekilde savaşa girdiğini düşünmüyorum. Bana göre Thriller bark'da tayfayı denedi ve geçer not verdi. Bu yüzden Sabondy'de kizarunun ellerinden tayfayı kurtardı ve hepsini nokta atışıyla güçlenebilecekleri yerlere fırlattı. 2 yıldan sonra Luffy'nin bile ''Ciddi bir Kumayla'' tam anlamıyla baş edebileceğini düşünmüyorum.

Luffy vs Law konusu açtım
Ve durum 45'e 1'di. Hepimiz aniden Luffy fanı mı olduk şimdi?
Herkes mantığını kullanarak yorum yapıyor, oy sayısı önemli değil.
aga luffynin lawdan güçlü olduğunu direk bize zaten Oda söyledi ama kumadan bahsediyoruz aklı gitmese nasıl yenilceği hakkında kafa patlatılan, jozuyu yener diyen ki ben bu grupta değilim pek çok kişi olan adam zoro çok güçlendi doğru haki açtı doğru ama kuma serideki en güçlü yeteneklerden birisine sahip dehşet bir dayanıklılığı ve saldırı gücü olan biri ben zoronun yenildiğini düşünemiyorum ama zoronunda daha şimdiden kumayı yene bilceğinide düşünmüyorum yenersede croc olayı gibi olur kaç yıl geçti hala tartışılıyor.

Roronoa Zoro

Kuma yenemedi gibi olursa Çin`e yollar Zoro`yu. Zaten Zoro da bir daha yolunu bulamayacağı için kaybeder.

aga luffynin lawdan güçlü olduğunu direk bize zaten Oda söyledi ama kumadan bahsediyoruz aklı gitmese nasıl yenilceği hakkında kafa patlatılan, jozuyu yener diyen ki ben bu grupta değilim pek çok kişi olan adam zoro çok güçlendi doğru haki açtı doğru ama kuma serideki en güçlü yeteneklerden birisine sahip dehşet bir dayanıklılığı ve saldırı gücü olan biri ben zoronun yenildiğini düşünemiyorum ama zoronunda daha şimdiden kumayı yene bilceğinide düşünmüyorum yenersede croc olayı gibi olur kaç yıl geçti hala tartışılıyor.
Senin Kumaya oy atmak için kendi sebeplerin var, bizim Zoroya oy atmak için kendi sebeplerimiz var.
Millete fanlık yapmayın diye çıkışamazsın. Her Zoroya oy atan, fan değil burada.
Ayrıca Oda bize Lawın Luffy'den güçlü olduğunu nerede söyledi?
Yani resmi olarak nerede geçti, Odanın ''Luffy, Law'dan güçlüdür'' demesi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık