Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

Luffy ile denk hatta güçlü olabilir demenin neresi fanlık oluyor ki biri bana anlatsın.
785. bölüme gelmişiz hala ciddi ciddi bunu soran adamlar var. Ve ben hala bu duruma şaşırıyorum bir alışamadım gitti ne karolla fayda etti ne shiryuu :/

Bu arada beyni olmayan Kuma'dan bahsediyorsak Zoro deler geçer. Meyve gücüne sahip bir Px sadece Kuma ne kadar özellik eklerse eklesin kendine eski halinin çeyreği etmez

Kumanın aklı yok belki ama lazer atabilen çelikten daha sert ve acı hissetmeyen robottan öte bir savaş makinesi.Nasıl oluyorda bu bir dezavantaj oluyor?

Kumanın aklı yok belki ama lazer atabilen çelikten daha sert ve acı hissetmeyen robottan öte bir savaş makinesi.Nasıl oluyorda bu bir dezavantaj oluyor?
Çelikten sert olmak pek bir şey ifade etmiyor seride, çeliği kesen-kıran-ezen çok adam var, hatta koka ile (ve hatta tekkai ile) muhtemelen çelikten çok daha sert ve dayanıklı oluyor gövdeleri (herkesin değil tabi, hakisi/vücudu sağlam olanın), o yüzden çelik gövde dezavantaj değil ama kesinlikle avantajda değil..

785. bölüme gelmişiz hala ciddi ciddi bunu soran adamlar var. Ve ben hala bu duruma şaşırıyorum bir alışamadım gitti ne karolla fayda etti ne shiryuu :/

Bu arada beyni olmayan Kuma'dan bahsediyorsak Zoro deler geçer. Meyve gücüne sahip bir Px sadece Kuma ne kadar özellik eklerse eklesin kendine eski halinin çeyreği etmez
Senin haberin yok sanırım Zoro bu arc sonu; Zoro > Doffy olacak.
Ve bu dediğim cidden olacak bazı arkadaşlara göre biliyorsun.
Ha şu son sayıyı gördükten sonra ha Usopp > Luffy demişler ha Mehmet ne fark eder. Hele birde bu bölümde ezilmez ve Doffy ile başa baş veyahut iyice öperse bana Bellamy > Luffy desinler :D

Zoro ile ilgili yorumumda ciddiyim Dofla karşılaştırmalar başlayacak.

Kuma'ya handikap verip Oda gibi Zoro'yu yüceltmenin manası yok. Adam bilinci yerindeyken Kuma, son haline Kuma denemez.
Doğal olarak bilinçli halini ele alıp öyle değerlendirmekte fayda var. Haki kullanabilen bir Kuma Zoro'ya acımaz.

Zoro bu arc Doffy'nin karşısına çıksaydı görürdük Luffy ile arasındaki farkı. Üvey evlat Sanji çıktı, aldı boyunun ölçüsünü. Zoro'da farklı olmayacaktı kanaatindeyim.

Kuma'ya handikap verip Oda gibi Zoro'yu yüceltmenin manası yok. Adam bilinci yerindeyken Kuma, son haline Kuma denemez.
Doğal olarak bilinçli halini ele alıp öyle değerlendirmekte fayda var. Haki kullanabilen bir Kuma Zoro'ya acımaz.

Zoro bu arc Doffy'nin karşısına çıksaydı görürdük Luffy ile arasındaki farkı. Üvey evlat Sanji çıktı, aldı boyunun ölçüsünü. Zoro'da farklı olmayacaktı kanaatindeyim.
Ahah :D
Olum adamın bilinci gitti işte seride, ben de px dövüşünden sonra onu baz alarak nolur diye sorayım dedim.
Kuma'ya handikapı veren ben değilim :/

Aklı olan kuma alır Zoro'yu bence daha meyvesinden ne saldırılar çıkar. Kuma'nın hakiside sağlamsa Zoro'nun şansı pek olmaz.

Kuma'ya handikap verip Zoro'yu yüceltmek nedir ya :S Sanırsın adamı biz modifiye etmişiz Zoro'nun yeneceği kıvama getirmişiz. İki yıl sonrası için konuşuyorsak az biraz daha kaliteli metalden yapılmış beyinsiz, pati meyvesi kullanabilen bir robot olarak karşımıza çıkacak büyük ihtimalle Kuma. Beyin yok, irade yok ne bir dövüş stratejisi ne de haki,meyve kullanımda üstün bir performans gösteremeyen eski halinin çeyreği etmeyecek bir varlıktır şu an. Zoro'ya iyi antrenman olur anca

Akıllı kuma muhabbeti son derece gereksiz olmuş. Adamın aklının yerinde olmadığı İvankov kapışmasından belli açıkça zaten. Ancak Vegapunk gibi zeki bir adam, Kumanın bu halinin eski halinden zayıf olacağını düşünse bu işe girişmezdi diye umuyorum ve oyumu kumadan yana kullanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık