Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gücünü En Çok Merak Ettiğiniz Karakterler

Hangisinin Gücünü Merak Ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Kalabalık tayfalar da komutanlara özenilmiyor bence. Ama shanks gibi nicelik olarak az bir tayfası olan bir yonkounun tüm adamları önemlidir bence. Shanks tayfasının önemi serinin en başlarında belirtildi zaten. Luffy, seninkinden bile daha iyi bir tayfa toplayacağım diyerek önemini vurgulamıştı. Shanks her yere bu 10 adamıyla gidiyor. MF'ye bile sadece bu kemik kadroyla geliyor. BM, Kaido veya WB'nin tayfası çok fazla olduğu için iyi işlenmemiş olabilir ama bir zahmet avuç kadar olan yonkou tayfasını işlesin adam gibi. Boş çıkabilir de tabi bu diğer tüm karakterler için de böyle yanlız. Çoğu karakterin beklentilerimizi karşılayacağını düşünmüyorum zaten. Ama ağırlığı olan karakterleri iyi işlesin yeter.
Keşke dediğin gibi olsa ama Oda'yı bildiğimden ümit edemiyorum böyle şeyler. Bakalım nasıl işleyecek. Beklentiyi yükseltip içine etmek konusunda üstüne yok çünkü :/

Genelde boynuz kulağı geçiyor. Garp KK'nın bir tık altı bence, Dragon da KK vardır. Okunmuş üflenmiş aile bunlar.

Adam eskiden kralmış, kaptan olmak istemesi normal. Bir de diğer mahkumların aksine, Ivankov'un saydığı kişilerden biri değil.
İvankov güçlüleri saydı bence.Kuma gibi güçlü de olabilir zayıfta çıkabilir.Moria’yı karşılamalarından ötürü sol kol Devon bekliyorum ben artık.Sanki bana Yamato ile dövüşecekmiş gibi geliyor en kötü 3. isim çıkacak gibi bb tayfasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık