Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güçlenmek İçin Hangisini Seçerdiniz?

Hangi eğitimi seçerdiniz ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 11

• 12

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Senin gelişmeye ihtiyacın yok reis, sen direk Yonko olarak işe başla ama buradaki karakter Usopp ve Coby'den hallice bir şey, kurallara bak.
Coby'de sümüklünün tekiydi. Garp insanın potansiyelini 10a katlar. Haki kullanamayan o sümüklü 5 yıla sana amiral olur. Ah garp üşengeç olmayıp bütün denizcileri eğitse denizciler şuan seri Saitama yetiştiriyordu.

Madem adam gibi bir hakim yok, 6 stili tercih ederim. Bu şekilde Rock Lee'nin One Piece şubesi olunabilir belki :D

Yapmıyorum olacaktı.:D Law'a strateji plan akıllı düşünme hepsini öğrettiler.

Doğru diyorsun bildiğin herşeyi biz öğrettik diyorlar Law için.Silah,kılıç,kung fu aklına ne gelirse bu sadece gösterilmiş 3 tanesi bence.Çok yönlü bir eğitim aranıyorsa en iyisiydi.Zaten Usopp'tan betersen belli bir yönde iyi güçlü birisi değilsen Monkey ailesi gibi,böyle bir eğitim daha çok işe yarayabilir.Elinden her iş gelir.

Birde Mihawk iyi bence.Dağ taş kesmesen de ağacı binayı kestirecek şekle sokar belki adamı.
Mihawk iyi eğitim verir ama kaderci biraz, Law'a kendinden güçlüleri yenmeyi Dofy ailesi öğretti. Adamın tüm sözleri çakma zaten. Her konuda eğittiler, bildiğin yatılı okul gibi bir şey. Plan strateji komplike bir eğitim veriyorlar. Her zaman senden güçlüleri vardır, akıllı olmak önemli.

Mihawk iyi eğitim verir ama kaderci biraz, Law'a kendinden güçlüleri yenmeyi Dofy ailesi öğretti. Adamın tüm sözleri çakma zaten. Her konuda eğittiler, bildiğin yatılı okul gibi bir şey. Plan strateji komplike bir eğitim veriyorlar. Her zaman senden güçlüleri vardır, akıllı olmak önemli.
Mihawk kaderci miydi ne açıdan Hawkins tarzı nerede konuştu ?
Aynen sözleri bile " Zayıflar nasıl öleceğini seçemez. " örneğin birebir kopyalamış Law efendi.

Cevabım gene aynı desem djdjdjd

Selim lütfen.

Mihawk kaderci miydi ne açıdan Hawkins tarzı nerede konuştu ?
Aynen sözleri bile " Zayıflar nasıl öleceğini seçemez. " örneğin birebir kopyalamış Law efendi.
Zoro bunun yanında takıldı, zayıfsınız yaptı ya gemi keserken, kaderiniz benle karşılaşmakmış dedi. Mihawk da Lufy için bakalım kader seni elimden alacak mı dedi. Fazla artist ve kibirli ama güçlü olunca sıkıntı olmuyor. Zayıf biri için o kibir fazla olur. Dof ailesinin kalitesi belli, ufak Delinger dayak manyağı yapıyordu Belamy'yi.:D
Cevabım gene aynı desem djdjdjd

Selim lütfen.
Sen ne anlarsın stratejiden, ya ateş kullanıcısı ararsın ya da devrim ayağına alemci olursun.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık