Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güçlenmek İçin Hangisini Seçerdiniz?

Hangi eğitimi seçerdiniz ?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 11

• 12

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Sıfır fanlık yapıyorum ve Dofy ailesi diyorum. Özel dövüş sanatları karma eğitimi verdiler. Kılıç yakın dövüş hepsi vardı. Mihawk veya Ray gibi en üst seviye eğitim olmasa da en üst potansiyel yoksa çok fark etmez. Çöp olacaksak sonuçta yine çöp oluruz.:D Karma eğitim en iyisidir. Cp eğitimi ile denizci eğitimi bence aynı gibi ama sıradan denizciler çok bilmiyor. Tekkai de hakiden önce vardı bence, kokaya o ara tekkai diyorlardı sonra b. hakiye evrildi. Cp eğitimi de baya sağlam, aslında korsanları ezmeleri lazım. Soru tekkai derken meyvesiz korsanları parçalamaları lazım ama seride o sıkıntı var.
Selim lütfen.

Bu koşullar altında Mihawk'ın eğitimi hariç gerisi çöp. Mihawk ile teknik bir kılıç ustası olabilirsen fiziksel ve haki gücün az olsa bile kambur üstü olursun. Muhtemelen Logiaları kesmeyi dahi öğretebilir Reis :bilmem:

Sıfır fanlık yapıyorum ve Dofy ailesi diyorum. Özel dövüş sanatları karma eğitimi verdiler. Kılıç yakın dövüş hepsi vardı. Mihawk veya Ray gibi en üst seviye eğitim olmasa da en üst potansiyel yoksa çok fark etmez. Çöp olacaksak sonuçta yine çöp oluruz.:D Karma eğitim en iyisidir. Cp eğitimi ile denizci eğitimi bence aynı gibi ama sıradan denizciler çok bilmiyor. Tekkai de hakiden önce vardı bence, kokaya o ara tekkai diyorlardı sonra b. hakiye evrildi. Cp eğitimi de baya sağlam, aslında korsanları ezmeleri lazım. Soru tekkai derken meyvesiz korsanları parçalamaları lazım ama seride o sıkıntı var.
Doğru diyorsun bildiğin herşeyi biz öğrettik diyorlar Law için.Silah,kılıç,kung fu aklına ne gelirse bu sadece gösterilmiş 3 tanesi bence.Çok yönlü bir eğitim aranıyorsa en iyisiydi.Zaten Usopp'tan betersen belli bir yönde iyi güçlü birisi değilsen Monkey ailesi gibi,böyle bir eğitim daha çok işe yarayabilir.Elinden her iş gelir.

Birde Mihawk iyi bence.Dağ taş kesmesen de ağacı binayı kestirecek şekle sokar belki adamı.

Madem zayıfım niye Rayleigh ve Mihawk'tan eğitim alayım ki , zaten onlar gücü olanları eğitmiş . Olursa Nami ve Usopp 'un aldığı eğitim yerleri olur. Bir de Garp'ın verdiği eğitim olur . O çapsızları düşününce Garp'tan bir hayli eğitim alırım. İkinci şık da havayı kontrol etmek olur . En azından savunma açısından iyi bence.

Başlığın ismini değiştirdim eski konulardan biriymiş gibi duruyordu hatırlıyorum bu tarz başlıklar o yüzden eski olduğu sanılmasın diye.

Net Garp. Coby'nin geldiği seviye belli. Coby'nin yarısı kadar hızla gelişsem bile serinin en güçlülerinden olurum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık