Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy şu gücüyle eğer bir yonkou, denizci veya devrimcilere katılsa 1. Komutanı olur Örneğin Kaido adamı olsa Jack'ın yerine geçer denizci olsa amiral olur devrimci olsa Sabo yerini devreder bana göre öyle. Ancak Kaido'yu devirir ise Bir Yonkou, Filo amirali ve devrimcilerin başı yani Dragon'un yerini kapar :)

Kanka bizimki Şaka be Sabo vs Luffy düşüncesi bile düşünülemez :D yanlız Luffy, Ace ve Sabo ya bir gün sizden daha güçlü olacam demişti ya işte o zaman geldi :D
Aynen. Hele şu Wano bir geçsin Luffy'le kapışacak adamların sayısında ciddi bir azalma olacak. Büyük başlar kalacak geriye :D

Aynen. Hele şu Wano bir geçsin Luffy'le kapışacak adamların sayısında ciddi bir azalma olacak. Büyük başlar kalacak geriye :D
E. Oda süprizlere açık bir adam biz BM'ı FM Arc'ında tanıdık ancak Katakuri'yi Cake island'da tanıştık bu gidişle daha ne adamlar tanıyacağız hepsi de 2.plandaki adamlar ama 1. Adamlara 10 basıyor :D

Fandaş Geçen bir soru sordum cevabını kimse vermedi Doresrosa Arc'ında Karasu ordamıydı ben fark etmedim nitekim Sabo Kargalarla uçtu.
Dressrosa'dan değildi diye biliyorum. Ama kargaları yollamış.:D Belki de olayların bitişine denk gelmişti. O sırada silahları yükleyip döndüler.

E. Oda süprizlere açık bir adam biz BM'ı FM Arc'ında tanıdık ancak Katakuri'yi Cake island'da tanıştık bu gidişle daha ne adamlar tanıyacağız hepsi de 2.plandaki adamlar ama 1. Adamlara 10 basıyor :D
Aynen daha güçlü adamlar çıkacak tabii. 1. adamların gücü kesilmese veya mangaka tarafından geri planda tutulmasa, 2. adamlara 10 değil 20 basacaklar da mangaka sağ olsun izin vermiyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık