Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle yapınca noluyor ki :) Bak ben bu denklemi yazarken öncelikle Franky ve Nami'nin yerinin tam olarak doğru olduğunu düşünüyorum.Geriye kalan 4 karakter arasında tam bir şey yazmak söz konusu dil fakat burda çoğu kişi Robin'i listenin başına Chopper'ıda listeye hiç almamış.Ben Robin'in sanılanın aksine güçlü görmüyorum.Çünkü Robin'in adam akıllı hiçbir dövüşünü görmedim.Robin sadece çer çöpleri etkisiz hale getiriyor.Meyvesi alan hasarı veriyor bireysel olarak çokta bir forsu yok.Chopper'ı 2.sıraya almamın nedenide kendisinden baya bir bekletim var.Brook ve Usupp'u kıyasladığımızda ise ben Brook'un meyvesi yüzünden Usupp'dan güçlü olduğunu düşünüyorum.Sonra Nami geliyor zaten.Anlamadığım şey ise Usopp'u neden bu kadar güçlü görüyorsun ? Beklentin olan bi karakter mi ?
Usopp önemli yerlerde kilit adam konumunda oluyor ve istemeden de olsa ağırlığını koyuyor. Her ark tonlarca dayak yemesine rağmen dayanıksız olduğu düşünülüyor. Usopp'un yaptığı işleri tayfada başka kimse yapamaz. Adam hem zeki hem yetenekli hem de dayanıklı. Sırf fiziki güçle kazanılamayacak dövüşler de oluyor. Misal Nami Califa'yı fiziki güç ile mi yendi? Hayır. Tokat bile vurmadı. Tamamen Usopp ve Nami'nin aklıyla kazanılmış bir vs idi o.
Ezmeyin la bu adamı bu kadar :)
Usopp>=Franky'dir benim için.

Trio>Franky>Coppa, buradan sonrası hiç savaşacak kişiler gibi gelmiyor bana. İttifaklar bunlar yüzünden bu kadar çok oldu. Brook vitaminsiz, kemik ve ölü şakalarına gülüyorum ama bunun güçle alakası yok, Nami güçlü geliyor bana, ciddi vs'leri oldu ama son zamanlarda icraatı yok, Robin ilk yarıdaki hali daha korkunçtu şu an bir garip hallerde, Usopp çıkış yapacak ama ne zaman bu adam meyve yese de gaza gelse bişey olsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık