Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Filo amirali oldu? 2 sene geçti? Cart curt bir sürü güçlenme geldi seriye?
Sakazuki'ye Mf'deki gücüyle şimdiki gücü aynıdır demek için bunların hiçbirini görmemek lazım herhalde.
Ben Bm'nin o sözünü Wb'nin en güçlü halini kastederek söylediğini düşünüyorum. En güçlüsünün güçlüsü olucam anlamında. He ayrıca Xebec'i tanıyan biriydi zamanında Bm. Xebec büyük ihtimalle Wb'den güçlü idi ama onu anmadı. BM'nin burda kastetiği şey sadece güç olmayabilir. O an yaşayan en büyük korsana atıfta bulunmuştur onu da geçicem diyerek belki o da olabilir.
Alakasız baya ağır saçmalamışsın.. Xebec varken Lola mı vardı ? Wbyi bile geçerdim dediği muhabbet Lola konusuydu.

He diğer konuya gelirsek daha detaylı güçler görürüzde güçlenme falan hikaye 40-50+ arası One Piece'te prime zamanlar

Alakasız baya ağır saçmalamışsın.. Xebec varken Lola mı vardı ? Wbyi bile geçerdim dediği muhabbet Lola konusuydu.

He diğer konuya gelirsek daha detaylı güçler görürüzde güçlenme falan hikaye 40-50+ arası One Piece'te prime zamanlar
Müttefik arıyordu. Müttefik bularak Wb'yi geçerim diyordu işte. Elbaf'ı kontrol altına alırsa ödülü konumu artacaktı geçicekti Wb'yi.
Güçle alakalı bir şey değil sadece bu onu diyorum öyle olsa zaten Xebec filan derdi eskiden tanıdığı yaşlı Wb'den zaten daha güçlüydü.
One piece prime zamanı 55 bu arada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık