Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Roger hakkında hemen hemen hiç bir şey bilmiyoruz serideki en efsanevi karakter olarak gösterilen adam hakkında bu kadar az bilgi olması enteresan bunun bir sır gibi saklanmasındaki neden ilerde ortaya çıkacaktır.Meyve gücünün sır gibi saklanmasında kimsenin bundan bahsetmemesinde bir neden vardır mutlaka ve seriyi etkileyecek bir nedendir bu.
Bunun nedeni bence sürekli seride bir güç artışı oluyor örneğin meyve uyanışı sonra k.haki ile geleceği görme kim bilir b.haki ile neler yapılıyor gelişmiş b.haki kullanıcısı bir çıkarsa karşımıza görebiliriz. Onun için Roger'ıda en sona saklıyordur kafasında ki tüm güçleri ortaya çıkardığında bir Roger fbsi görürüz attığı vsler ile alakalı şimdiden Roger'ı göstermemesinin sebebi uzun bir Roger FB'si (savaş ile ilgili) çizerse ileride yeni bir güç çıkardığında "aa Roger'da bak bu yokmuş" demeyelim düşüncesi olabilir.

Amirallerin hepsi meyve kullanıcısı bu avantajı kullanarak güzel wombo kombo yapabilirler. KK falan demeden Full cana tek bile atabilirler.

Rayleigh kendi ağzıyla genç olsam Kuma'ya müdahale ederim dedi. Buradan Genç Ray > Kizaru + Kuma çıkıyor. Kuma 0,5 amiral desek Genç Ray > 1,5 amiral. Genç Ray 1,75 amiral diyelim. Roger'da 2,5 amiral yapsa toplamda 4,25 amiral yapar ve alırlar.
Yukarıdaki hesabın zorlama olduğunu düşünüyorum Amiraller alır diyorum.

Fuji olmasa emin bir biçimde Rayleigh - sama oyu kapardı. Şimdi fan oyunu alıyor. 3.5 amiral falan ederler aşağı yukarı.

Alamazlar bence yada berabere dicem de yok yahu . Gerci mangada ray borsalino ile kapisirken tam hatirlamadim ama şöyle bir şey diyordu " baya bir güçten düşmüşüm" borsalino da "dalga mı geçiyorsun Denizci karargahının amirelini durdurdun "

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık