Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Oyaji'yi gördükten sonra tabi ki Roger ve Rayleigh alır. Buna Garp'ın Rayleighle ilgili konuşmasını da ekleyin.

Bende aynı şekilde düşünüyorum.Hatta şöyle diyim.100 dayanıklılığında bir adam düşün.Bu adama 100 gücünde yumruk atsan hasar verirsin.Ama 10 gücünde 10 tane yumruk atsan aynı hasarı veremezsin.Çünkü senin saldırı gücün adamın dayanıklılığının çok gerisinde.Her bir vuruş sinek ısırığı gibi gelicektir.

Ama burda en azından şu verdiğim örnekteki gibi açık bir fark beklemiyorum.Sayı avantajı önemli bence.Bir kere Ray yonko ayarı gördüğümden 1 amiral onu baya tutar.Bu sırada Roger'a 3 amiral kalıyor.3 kişi olmanın verdiği avantajla açık bulmak çok kolay olacaktır.Haa tabii dediğin yere geliyoruz.Akainu bile açık bulup Roger'a bir tane geçirse hasar verir ama ölümcül hasar veremez.Ama dediğim gibi 3 kişi çok büyük avantaj.Roger saldırı yaparken illaki açık verecektir.Amiraller azalta azalta bitirirler bence Roger'ı.
Yani işte ortak paydalar var ama herkes ufak tefek şeylerde ayrılıyor. Bana göre de Kara Kral bir amiralden net üstün gençliğinde. O yüzden saatlerce uğraştıramaz bir amiral Ray'i.

Gibi gibi.. Neyse :)

3 olabilir ama 4 cık olmaz.
Amiral yahu bu, Roger'ın 2 tane amiral alabileceğini pek düşünmüyorum hadi Kral alsın bu seferlik ama Ray baba sevsen alamaz iki amiral. :D

amiraller kazanır.

Bu adamların dördü öyle bir güç ahengi oluşturur ki yahu 4 efsane yıkıcı güç. Tek tek olsa Roger Amirali oyar ama iki amiral aynı anda müthiş bir kombo yeteneğine sahip olabilir. Kralı gelsin mecaz değil iki amirali aynı anda yenemez.

Şu üç efsane amiralin birlikte dövüştüğünü göstermeden dağıtan Oda utansın.
Kim bilir ne ekip çalışmaları çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık