Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Tamam gençken daha güçlü muhabbetine katılıyorum ama birde şunu düşünün. Haki yılların verdiği tecrübeyle daha da güçleniyor. Yahu 70 yaşındaki BeyazSakalın hakisi Aokiji'nin haki savunmasını aşamıyorken nasıl daha düşük seviye bir hakiyle 2 amiral alabilir ?

Tamam gençken daha güçlü muhabbetine katılıyorum ama birde şunu düşünün. Haki yılların verdiği tecrübeyle daha da güçleniyor. Yahu 70 yaşındaki BeyazSakalın hakisi Aokiji'nin haki savunmasını aşamıyorken nasıl daha düşük seviye bir hakiyle 2 amiral alabilir ?
Aokiji'nin haki savunması diye bir şey yok. Logia savunması olarak geçiyor orası genel kanı olarak. Yoksa Aokiji kim ki Wb onun hakisini aşamayacak?

Sonunda Wb Aokiji'nin hakisini aşamıyor da denildi tam oldu. :/

Aokiji'nin haki savunması diye bir şey yok. Logia savunması olarak geçiyor orası genel kanı olarak. Yoksa Aokiji kim ki Wb onun hakisini aşamayacak?

Sonunda Wb Aokiji'nin hakisini aşamıyor da denildi tam oldu. :/
Wb sonuçta çaresiz kalıyor mu , kalmıyor mu ? Bisentosunu kaybedicekti belki Jozu olmasa. Ayrıca o olay açıklanmadı mı haki seviyesiyle birşelince logia savunmasının güçlenmesi. Öyle olması lazım , hakim var ayağına Marco ile Vista salladı Akainuya ama geçemedi bi Caribou falan olsa çoktan mefta olmuştu.

Wb sonuçta çaresiz kalıyor mu , kalmıyor mu ? Bisentosunu kaybedicekti belki Jozu olmasa. Ayrıca o olay açıklanmadı mı haki seviyesiyle birşelince logia savunmasının güçlenmesi. Öyle olması lazım , hakim var ayağına Marco ile Vista salladı Akainuya ama geçemedi bi Caribou falan olsa çoktan mefta olmuştu.
Kalmıyor dostum niye kalsın? Adamın diğer eli boşta değil miydi? Jozu araya girmese çakar deprem yumruğunu yoluna bakardı. Zaten Jozu müdahele ettikten sonra Wb dönüp bakmadı bile. Adamın uğraşması gereken o değildi o sıra.

Haki olayı açıklanmadı henüz. O konuyu ben de merak ediyorum.

@Raiden

Aokiji kim ki Wb'nin hakisini aşıcak he. Öncelikle vs tartışmalarında objektif yaklaşman lazım, yaklaş ki seni ciddiye alsınlar ;)
Ciddiye alınmaya ihtiyacım varmış gibi mi görünüyor oradan?

Sen de evvela tartışmayı öğren. Önüne gelene saldırmaktan başka bir marifetini görmedim henüz.

WB doğru dürsüt haki bile kullanamıyordu. Hakinin ne kadar önemli olduğu da bariz. Deprem bile olsa hakisi kadar etki eder bir logaiya. Öyle değil mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık