Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Onepiecenin en büyük düz mantığını yaptın ayakta alkışlıyorum :alkis:
Düz mantık değil, mangada olana dayanarak söyledim.Roger 'ın herhangi bir vs sini gördük mü? Yok.Garp hakkındaki malumatımız ne kadar? Gidipte sadece meyveye dayalı bir karşılaştırma yapmış olsam eyvalllah(meyve-anti meyve) fakat ortada haki denen ve D. denen bir gerçek var ve bunlar çogu handikapı ortadan kaldırıyor.Senin meyven meyvelerin feriştahı olsa dahi hakisi sende ciddi ciddi üstün olan birisi agzına yüzüne kürekle vurur.Burda Enel vs Crocco yok.
Edit: Dorikisinde dahil.Ortada net bir bulgu yoksa elinde olanları karşılaştırarak sonucu varıyosun.İster buna düz mantık de(yin) ister başka bişey ama bu iş böyle.

Düz mantık değil, mangada olana dayanarak söyledim.Roger 'ın herhangi bir vs sini gördük mü? Yok.Garp hakkındaki malumatımız ne kadar? Gidipte sadece meyveye dayalı bir karşılaştırma yapmış olsam eyvalllah(meyve-anti meyve) fakat ortada haki denen ve D. denen bir gerçek var ve bunlar çogu handikapı ortadan kaldırıyor.Senin meyven meyvelerin feriştahı olsa dahi hakisi sende ciddi ciddi üstün olan birisi agzına yüzüne kürekle vurur.Burda Enel vs Crocco yok.
Şimdi 3 amiralin koltuğuna oturdu diye buraya bağlamak yanlış olur onu diyorum sen olayları nereye bağladın.Meyvelerden girdin hakiden çıktın :)

Roger'ın herhangi bir vs sini gördük.Fiske bile yemeden Shiki karşısında kazandı.: ) Hani şu garp ve sengokunun birlikte daldığı adam.Kafasına dümen geçirmesi de şanstı herhalde hahahah komik adammış roger...

Dünya Hükümeti tükkanı kapatıp zeytin işine girsinler boşuna amiralleri en güçlü savaş gücü yapmışlar.

normal sartta hiç bir insan evladı 2 amirali aynı anda alamaz. ama wbnin o kadar handikapa ragmen yaptıgı performansa bakarsak, gencken wbnin vede zirvesindeyken gücünün rogerın, 2 amirali alma olmasa bile, en azından yanında götürme ihtimali var. rayleigh, eger gencliginde rahatca dile getirdigi gibi amiral alıp, hemen yardıma gidebiliyorsa, bence bu ikili 4 amirali yanlarında götürebilirler. sonucta takım calısmasınıda hesaba katmak gerek. luffy en iyi zoroyla kombine olmazmı mesela ? bu ikilinin birbirlerini nasıl tamamladıgınıda düşünürsek, oyumu rogera olan inancımdan kara kral ve korsanlar kralına verdim.

bu vsde oyumu etkileyen 2 sey var. oda ;

1- roger ve rayleighin bindigi gemi olan, oro jacksonun pruvasındaki 2 denizkızı figürü. ki rogerın ve rayleighin asırı derecede hızlı adamlar oldugunu düşünmeme vesile olur hep bu.
2- akainu ortadan kılıclanmıs, yaslı wbye, adam diz çökene kadar bir kere bile vuramadı. nede temas edebildi. yani wb gibi darbeyi direk alan, bodoslama tipe, böyle performans varsa, bence roger ve rayleigh amiraller için cok cok sakat olabilirler.

orjinalde eski 3 leye karsı olsalar, daha adil bir dövüs olurdu. isshoyuda katınca amirallerinde sansı yüzde 50ye cıkıyor. yinede dedigim gibi illa sec denirse, kklige veriyorum oyumu. eger luffy kk oldugunda 2 amiralle aynı anda vs atıp ayakta duramıyacaksa, yerim öyle kkligi... böyle bir shounen durumu düşünülemez bence ;)

normal sartta hiç bir insan evladı 2 amirali aynı anda alamaz. ama wbnin o kadar handikapa ragmen yaptıgı performansa bakarsak, gencken wbnin vede zirvesindeyken gücünün rogerın, 2 amirali alma olmasa bile, en azından yanında götürme ihtimali var. rayleigh, eger gencliginde rahatca dile getirdigi gibi amiral alıp, hemen yardıma gidebiliyorsa, bence bu ikili 4 amirali yanlarında götürebilirler. sonucta takım calısmasınıda hesaba katmak gerek. luffy en iyi zoroyla kombine olmazmı mesela ? bu ikilinin birbirlerini nasıl tamamladıgınıda düşünürsek, oyumu rogera olan inancımdan kara kral ve korsanlar kralına verdim.

bu vsde oyumu etkileyen 2 sey var. oda ;

1- roger ve rayleighin bindigi gemi olan oro jacksonun pruvasındaki 2 denizkızı figürü. ki rogerın ve rayleighin asırı derecede hızlı adamlar oldugunu düşünmeme vesile olur hep bu.
2- akainu ortadan kılıclanmıs, yaslı wbye adam diz çökene kadar bir kere bile vuramadı. nede temas edebildi. yani wb gibi darbeyi direk alan bodoslama tipe böyle performans varsa, bence roger ve rayleigh amiraller için cok cok sakat olabilirler.

orjinalde eski 3 leye karsı olsalar daha adil bir dövüs olurdu. isshoyuda katınca amirallerinde sansı yüzde 50ye cıkıyor. yinede dedigim gibi illa sec denirse kklige veriyorum. eger luffy ve zoro en azından luffy kk oldugunda 2 amiralle aynı anda vs atıp ayakta duramıyacaksa, yerim öyle kkligi... böyle bir shounen durumu düşünülemez bence ;)
Güzel yazmışsın da
1_Amirallerin de zirve hali seçilecek onu unutmuşsun.Rayleigh o cümleyi yaşlı Kizaru ile dövüşürken söylemişti.Fakat dediğin çok mantıklı,Roger 2 amiral indirir ama ya ölür ya dermanı kalmaz.Rayleigh de 1 tane indirir ama 4. ile azcık savaşıp düşer.
Yani en olumlu ihtimal 3 amiral iner,4. ile ufak bir dövüş olur ama yenemez.Ayrıca 2 si de ölür yanlarında amiralleri götürerek.
Konu çok uçuk cidden. 3 amiral olsa ciddi bir şekilde düşünürdük ama sonuç açık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık