Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

4 gün sonra yeni serisi başlayacak sanırım doğru mu ? Umarım bir 50 bölüm daha gelir.Son serisini bitirmek üzereyken yeni serinin gelmesi güzel oldu.

4 gün sonra yeni serisi başlayacak sanırım doğru mu ? Umarım bir 50 bölüm daha gelir.Son serisini bitirmek üzereyken yeni serinin gelmesi güzel oldu.
Yeni sezonda geçen seferki gibi uzun olur sanırım hatta belki de daha uzun olur. 550 civarı falan bitmişti sanırım geçen sene. Bu sene 620 civarı bir sayıda şu an. Bölümler gelirken de bir 30-50 civarı sayı çıkacağını düşünürsek 50-75 arası bölüm geleceğini düşünüyorum.

Yeni sezonda geçen seferki gibi uzun olur sanırım hatta belki de daha uzun olur. 550 civarı falan bitmişti sanırım geçen sene. Bu sene 620 civarı bir sayıda şu an. Bölümler gelirken de bir 30-50 civarı sayı çıkacağını düşünürsek 50-75 arası bölüm geleceğini düşünüyorum.
Manga ne zaman bitiyor belli mi ? Tam bitmesi gereken yerde mi yoksa erken mi sence ? :/

Erken gibi bence henüz. Amantoların temel olayı neymiş anca anlatıldı. Ama o bile yeterli değil bana kalırsa. En azından Bleach gibi yedi yüzü bulsa iyi olur bence. Deştim yaranı kusura bakma :D
Belli bir tarih yoksa hemen bitmez o zaman hani ben bilgim olmadığı için açıklama yapılmıştır diye soruyorum.Bir 5 sene devam etse iyi olur anime açısından.

Aslında gintama animelere filler arc yaptıkları döneme denk gelseymiş keşke.Bitmek bilmeyen naruto fillerlerinin gintamada olduğunu düşünsene.Herkes bayram ederdi.Şimdilerde 13 bölüm yapıp yeni sezon yapıyorlar. :/

Hadi be bari filler bölüm yapsalar hiçbir farkı olmuyor.Kötü oldu bu.Bence kochikamenin yarısı kadar uzun süre devam etse güzel olurdu konu yok fazla zaten.
İstediğimi düzgün anlatamadım pardon. Örneğin mangada yayınlanmış olan madao nun intihar etmeye çalıştığı bir bölüm vardı o bölüm animede yayınlanmadı. Bu bölüm gibi kaç tane var bilmiyorum ama muhtemelen seri başladığı zaman önce bu komedi bölümleri yayınlarlar.

@RocheFelix bu şekilde çok bölüm var mı yayınlanmayan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık