Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Çok övülen Benizakura Arc'ı bitirdim. Çok beğendim. Seri her şeyiyle bölümler ilerledikçe güzelleşiyor. Gintoki izlediğim tüm animeler arasında en Sevdiğim karakter olmaya aday, Zura-Elizabeth ilişkisine ve Zura'nın "It's not ...(Zura), It's Katsura" muhabbetine bayılıyorum. Shinsengumi ekibinden Hijikata ve Sougo'lu bölümler de favorilerimden.

Alışık olmadığım bir tarza sahip olduğu için Başlarda ısınmakta zorlanmıştım seriye ancak izledikçe büyük keyif almaya başladım. Şu an seriyle ilgili illa bir eksik bulacak olsam Shinpachi karakteri olurdu. Anime tarihinin en çekilmez karakteri, bir karakter ancak bu kadar izleyiciyi sıkabilir sanırım. Acayip bayıyor beni bu eleman.

Benizakura Arc dışında ilk 60 bölümde en kayda değer arc bence Gintoki'nin bebek sahibi olduğu arc idi.
Not: Müzikler enfes.
Hahahah :D Bunlar daha bir şey değil izlemeye devam et :good:
Ya da etme. Bitince oluşan boşluk üzücü maalesef :artiz:
Not: Madao'yu pek sevmedin sanırım ?

Hahahah :D Bunlar daha bir şey değil izlemeye devam et :good:
Ya da etme. Bitince oluşan boşluk üzücü maalesef :artiz:
Not: Madao'yu pek sevmedin sanırım ?
Madao'nun içinde olduğu çok güzel bölümlerde vardı (kumarhane, içki yarışı vs.), genel olarak güldüğüm bir karakter. Özellikle Gin-San'ın yaşıyla ve evli olmasıyla ilgili esprileri süper. :D

Çok fazla Gönderme yaptıkları bir manga olduğu için Eyeshield 21'e başladım. Zaten Amerikan Futbolu takipçisi Olduğum için Hoşuma gitti.

Şimdi dört gözle Gin-san'ın bankai açmasını bekliyorum. :D

Hazır sizi online yakalamışken sorayım. Anime devam edecek mi? Yeni sezonun gelip gelmemesiyle ile ilgili bir bilgi var mı?
Anime şu an için ara verdi. Ne zaman gelir tekrar bilemiyorum doğrusu. En az 1 yıldan aşağı bir sürede geleceğini de sanmıyorum :/ Mangasını okuyunuz efenim. Efsane sahneler var :D

Bu arada sen hangi bölüme geldin ? İzlenimlerin nasıl ?
Bu aralar çok iyisiniz efenim :)

Anime şu an için ara verdi. Ne zaman gelir tekrar bilemiyorum doğrusu. En az 1 yıldan aşağı bir sürede geleceğini de sanmıyorum :/ Mangasını okuyunuz efenim. Efsane sahneler var :D

Bu arada sen hangi bölüme geldin ? İzlenimlerin nasıl ?

Bu aralar çok iyisiniz efenim :)
Ben dün bitirdim.
Shinigami olsun Shogun Assassination olsun Farawell Shinsengumi olsun oldukça güzel arclardı; fakat karanlık havasından dolayı 2015 kısımlarını fazla sevemedim. Keşke mangadaki bir sürü arc'ı atlamasalardı. Şimdi oralara da geri dönemezler bir sürü olay yaşandı. :(
Bunun dışında bayıldım. Keşke unutsam da bir daha izlesem diyebileceğim nadir serilerden oldu benim için. Zaten genelde komedi/Slice of life türü animeler hoşuma gidiyordu. O yüzden gayet memnun kaldım. Arada bir gelen Dram/Aksiyon ağırlıklı arclar da işin tuzu biberi oldu. Bir de karakterleri işleyişi çok güzeldi. Her biri ana karakter olabilecek çok fazla karakter vardı.

Gecenin kralı arcı mükemmel ötesiymiş.Bir an noluyoruz dedim başka anime mi bu.Benizakura falan beni öyle etkilememişti ama bu arc her açıdan shounen.Hem aksiyon hem kalite birarada.

Sağlam geyik bölümlerini ciddi bölümlerden daha çok seviyorum ama bu başka olmuş.

Kagura'nın abisi de iyi baya psikopat çıktı.İchimaru Gin'in tekme tokat dövüşen hali gibi birşey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık