Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 vs. Uçan Altılı

Uçan Altılı mı alır Vinsmokelar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    53
Aslında bunlar ilk başta tuzağa düşürüldüler ya.Orada da hepsi suitsiz ve hazırlıksızlardı,bir de Judge'da ağlayınca akıllarda öyle ezik kaldılar.

Daha sonra işte bu attığın featler ile bir nebze toparladılar kendilerini.

Tabii Oven'a güzel gömüyor ama Oven o saldırıyı hazırlıksız yiyor ve ona rağmen banamısın demiyor.

Kaido'nun adamlarının da hepsi zoan dayanıklılıkları da iyidir.

Germa çok kolay yokeder diyemeyeceğim ben bu vs'ye.

Iki tarafada bakar,ama Germa'nın yapabileceği saldırıların havuzu daha geniş,germa'ya yakın olabilirim bende.
Ben böyle kısa panellerden mangakanın güç dengesi kurduğunu düşünüyorum. Oven'ın hazırlıksız yakalanamsı değil bence oradaki olay. Yarıp geçiyor işte.. ki Ichiji, Perospero gibi adamın şeker saldırılarından çok hızlıca sıyrılıp yüzüne asılıyor bir tane bir de kardeşleriyle Candy Wall kıracak saldırı gücü çıkarabiliyorlar. Reiju dediğimiz kadın, Smoothie'yi deli ediyor ki zehrini çok kolayca çıkarabilecek bir rakibi varken karşısında.. Bende öyle eze eze yeneceklerini düşünmüyorum. Ulti baya sağlam. P1 zayıf kalıyor bir tık. Who's whoda Judge'yi yenebilir. O vs'de denk geçer bana göre. Ichiji farkıyla germaya verdim ben açıkçası.

Aslında yüksek zorlukla alırlar ama herkes ona basmış dümdüz eder oyladım. :D Germanın avantajı hızlı olmaları ve suit koruması ama onun dışında uçan altılı daha üstün güçlere sahip.Sanji bile P1 vurunca 3 mahalle uçtu suitle.Base Sanji kadar güçlü olduklarını düşünmediğimden zoan gücüne karşı durabileceklerini sanmıyorum.Who gibi hem zoan hem teknik ve haki anlamında donanımlı adamlara ise hiç şansları yok.Judge olmasa Who tutamazlardı çoğunu indirirdi mesela.

Kaido fanlığı yapmayı bırakıp,tek seferlik de olsa objektif olabilirsen sonucun açık olduğunu görebilirsin.
2 tane Peros ayarı adam var demişsin kimin objektif olmadığını görüyoruz. :D Germanın en güçlüsü lider Judge (Hatta askerleri stilini mızrağını baya övüyorlar Sanji karşısında ) ve seviyesi belli.Snack ayarı Yc4 seviyesi ki o da Yc4 değil Peros’tan ötürü 5 aslında.Who’dan üstün bir seviye değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık