Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Germa 66 vs. Uçan Altılı

Uçan Altılı mı alır Vinsmokelar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    53
Germa66 tarafındasın dimi @Tiksav Lee
Konu bana öyle hissettirdi.
Evet. :mincika:başta kararsızdım Yonji diğer herkese göre çok güçsüz kalıyor diye düşünmüştüm Suitli halinin Sanjiye kolayca kaybettiğini sandım ama meğer suitsiz Yonji yenilmiş. O yüzden artık kararsız değilim Germa temizler.

Benim için en net galibiyet Ichiji olur. Sasaki'nin Big Mom korsanlarında karşılık geldiği adamı yok etti.

Evet. :mincika:başta kararsızdım Yonji diğer herkese göre çok güçsüz kalıyor diye düşünmüştüm Suitli halinin Sanjiye kolayca kaybettiğini sandım ama meğer suitsiz Yonji yenilmiş. O yüzden artık kararsız değilim Germa temizler.

Benim için en net galibiyet Ichiji olur. Sasaki'nin Big Mom korsanlarından karşılık geldiği adamı yok etti.
Aslında bunlar ilk başta tuzağa düşürüldüler ya.Orada da hepsi suitsiz ve hazırlıksızlardı,bir de Judge'da ağlayınca akıllarda öyle ezik kaldılar.

Daha sonra işte bu attığın featler ile bir nebze toparladılar kendilerini.

Tabii Oven'a güzel gömüyor ama Oven o saldırıyı hazırlıksız yiyor ve ona rağmen banamısın demiyor.

Kaido'nun adamlarının da hepsi zoan dayanıklılıkları da iyidir.

Germa çok kolay yokeder diyemeyeceğim ben bu vs'ye.

Iki tarafada bakar,ama Germa'nın yapabileceği saldırıların havuzu daha geniş,germa'ya yakın olabilirim bende.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık