Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Ana hikayesini merak ettiğim ve bizzat oynayarak görmek istediğim için geçenlerde tekrar yüklemiştim. Yok abi oyun aşırı derecede amelelik yaptırıyor insana. Günlük/haftalık görevleri gelişimleri atlayıp harita açarak ana görev odaklı oynasan bile hızlıca ilerlemiyor olaylar. YouTube'dan bi ara bakarım muhtemelen hikayesine.
Anime duyurusu yapmışlardı, Ufotable ile anlaşmışlar. Çıkınca onu da izleyebilirsiniz.

65 wishte 4 tane 5 yıldız gördüm. 50 50 yi dehyaya kaybettim 15 wishte falan kazuha geldi. Gerisini silaha bastım ilk 10lu da göklerin atlası 20 wish içinde yaprak kesen ışık geldi. Yelan istedim mona geldi, salak gibi garantiyi ayakaya harcadım, nahida istedim wish yetmedi. Kazuha en önemlisiydi acayip mutluyum şuan. Gelmese kafayı yerdim.

Bi dakika ya bu oyun lol gibi milletin birbirine kafa göz girdiği taktiksel kavgaların olduğu sinir harbi yaşatan online oyunlardan değil mi? Ben öyle sanıyorum da yıllardır

Bir daha wish yayını izlemicem, resmen gaza geliyorum. Scara için biriktirdiğim primoları gittim Alhaitham'a bastım. o_O

65 wishte 4 tane 5 yıldız gördüm. 50 50 yi dehyaya kaybettim 15 wishte falan kazuha geldi. Gerisini silaha bastım ilk 10lu da göklerin atlası 20 wish içinde yaprak kesen ışık geldi. Yelan istedim mona geldi, salak gibi garantiyi ayakaya harcadım, nahida istedim wish yetmedi. Kazuha en önemlisiydi acayip mutluyum şuan. Gelmese kafayı yerdim.
20 wish daha attım kazuha c1 oldu noluyor lan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık