Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Ayaka'yı çıkardıktan sonra öylesine Shenhe'ye basayım nasıl olsa gelmez derken 19 Pitty'de geldi. İlk defa üst üst 3 kere 50% kazandım. Artık Focalors gelene kadar 6-8 ay biriktirebilirim. Gerçi Nilou'yu deneyesim de var bilemiyorum :fool:

Bunun sci-fi temalı ve sıra tabanlı versiyonunu çıkarmış Mihoyo. Persona gibi jrpg oyunlarını sevenler bakabilir. Genshin Impact'in savaş sistemi biraz yormuştu beni bir süre sonra, sıra tabanlı dövüş sistemini sevdiğim için bu oyun şimdilik hoşuma gitti.

Honkai: Star Rail

Ayaka'yı çıkardıktan sonra öylesine Shenhe'ye basayım nasıl olsa gelmez derken 19 Pitty'de geldi. İlk defa üst üst 3 kere 50% kazandım. Artık Focalors gelene kadar 6-8 ay biriktirebilirim. Gerçi Nilou'yu deneyesim de var bilemiyorum :fool:
Scara rerun için sızıntı gözükmediğinden bende Nilou aldım, banner gidene kadar silahına denemeye devam edeceğim. Sonrasında biriktirmeye başlarım ama Scara gelirse tercihim olur tabi ki. Focalors ve Fontaine hikayesi hakkında bir dedikodu duydum ve moralim bozuldu açıkcası.

Scara rerun için sızıntı gözükmediğinden bende Nilou aldım, banner gidene kadar silahına denemeye devam edeceğim. Sonrasında biriktirmeye başlarım ama Scara gelirse tercihim olur tabi ki. Focalors ve Fontaine hikayesi hakkında bir dedikodu duydum ve moralim bozuldu açıkcası.
Ben de çıkardım Nilou'yu, kalanları da silaha bastım 4* kılıç için ama gelmedi maalesef. Focalors hakkında çok bilgim yok bir görüntü hariç ama Hydro favori elementin. Umarım güzel bir kiti olur.

Sana da silah ve Scara için iyi şanslar.

Ana hikayesini merak ettiğim ve bizzat oynayarak görmek istediğim için geçenlerde tekrar yüklemiştim. Yok abi oyun aşırı derecede amelelik yaptırıyor insana. Günlük/haftalık görevleri gelişimleri atlayıp harita açarak ana görev odaklı oynasan bile hızlıca ilerlemiyor olaylar. YouTube'dan bi ara bakarım muhtemelen hikayesine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık