Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Zhongli çıkarmak isteyenler için bir daha düşünmeleri gerektiğini söylemek istiyorum. Zhongli'yi çıkarıp talentlerini kastıktan sonra oyundan zevkim bir süre baya azalmıştı. Zhongli'nin kalkanı o kadar güçlü karakterlerim asla hasar almıyordu, önceden Hu Tao'm sürekli ölüyordu. Kısaca demek istediğim Zhongli kullanmaya başlayınca oyundaki saldırılılardan sakınmayı unutuyorsunuz ve oyun kat kat daha basit bir şekle bürünüyor. Yine de bu umurumda değil diyorsanız God of Contracts'ı bence mutlaka pullamalısınız. Oyundaki en iyi Sup karaktere sahip olmuş olursunuz.

Cuma akşamı İstanbul Boğazı'nda dron gösterisi olacakmış. Sırf İstanbul göklerinde anime kızı görme ihtimali için gidiyorum, muhtemelen kocaman Genshin Impact yazıp, üç beş wish animasyonu yapacaklar ama olsun. Saati denk geliyor zaten.

Türkçe çeviriyi o kadar eleştiren var ki etraf toxic dolu. Sanki herkes İngilizce biliyor ya da bilmek zorunda gibi davranmalarından tut dil bilenler de kendini üstünmüş sanıp millete salça olmalar vs çok komik yahu. Bu zibidiler bilmiyorlar yıllardır oyun sektöründe ülkemiz oyuncuları oyunlara dünya para dökmelerine rağmen Türkçe dil desteği gelsin diye neler çekiyorlar. Yetmiyor çeviri ekipleri oluşuyor bağışlar ile 3. parti dil yaması yapmaya çalışıyorlar. Bir şirketin oyunu için ülkeye özel dil seçeneği bizim için çok önemli kısacası. Neyse yeri gelmişken bahsedeyim: "Yeni Eklenen Dilleri Kutlayalım" Beğen ve Ödül Kazan diye bir etkinlik düzenliyorlar, isteyen alttaki linkten katılım sağlayabilir.

https://www.hoyolab.com/article/14148237

Bu arada Genshin Impact oyuncularının keyifli vakit geçirebileceği ve adaletli yönetim felsefesini benimseyen bir yönetim ile Discord sunucusu da açtık, katılmayı düşünenler için link bırakmak isterdim ama reklam sayılıp kural ihlali sayılır mı bilemediğimden vazgeçtim. İsteyen özelden ulaşabilirler.

Dipnot: DC sunucumuzun açılışı şerefine Yeni Ayın Lütfu Paketi (Welkin Moon) ve BP (Standart) paketi ödüllerini çekiliş ile hediye edeceğiz.

Türkçe çeviriyi o kadar eleştiren var ki etraf toxic dolu. Sanki herkes İngilizce biliyor ya da bilmek zorunda gibi davranmalarından tut dil bilenler de kendini üstünmüş sanıp millete salça olmalar vs çok komik yahu. Bu zibidiler bilmiyorlar yıllardır oyun sektöründe ülkemiz oyuncuları oyunlara dünya para dökmelerine rağmen Türkçe dil desteği gelsin diye neler çekiyorlar. Yetmiyor çeviri ekipleri oluşuyor bağışlar ile 3. parti dil yaması yapmaya çalışıyorlar. Bir şirketin oyunu için ülkeye özel dil seçeneği bizim için çok önemli kısacası.
Şu toksikliği yapanları İngilizce konuşan Paimon ile 1 hafta odaya kapatacaksın.
Bir şey beğenilmediği zaman eleştirmekte tabii ki sıkıntı yok bu doğal ve haktır ama ülkemiz oyun camiasında yok sayılırken bir şeyi topluca toksikleyip boğmak hoş değil.
Genshin aşırı derece diyalog içeren bir oyunken Türkçe çeviri, sadece İngilizce bilmeyen için değil dile o kadar hakim olmayan için bile çok büyük bir nimet bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık